ביקורת להרחבה Booster Course Pass של Mario Kart 8 Deluxe

אחרי שיצא ל-Wii U ב-2014, משחק המרוצים הגדול ביותר עד כה של Nintendo, מקבל הרחבה חדשה על ה-Switch, תחגרו חגורות ובואו לשחק Mario Kart 8 Deluxe עם Booster Course Pass

בזמן שראינו מספר משחקים מנסים לקחת את כס המלכות של ז'אנר מרוצי הארקייד כמו Crash Team Racing ו-Team Sonic Racing, סדרת Mario Kart של נינטנדו המשיכה לשלוט במרומה על הז'אנר ולספק לנו משלק מירוצים כל כך טוב שאנשים עוד משחקים בו 9 שנים אחרי יציאתו, Mario Kart 8 Deluxe, עם מפות מגוונות, עשרות דמויות וכל מצבי המשחק האהובים. כעת, המשחק המצליח זוכה לחיים חדשים עם חבילת הרחבה חדשה בשם Booster Course Pass, שכוללת חידוש של חלק מהמסלולים האייקונים בסדרה. מה שכן, חשוב שתדעו שמסלולים אלה משוחררים לא בבת אחת, אלא בגלים של עונות ליגה, 6 גלים עם 2 ליגות בכל גל ובכל ליגה 4 מסלולים, מה שאומר שמקבלים עם ההרחבה 48 מסלולים חדשים, מה שלוקח את מספר המסלול של המשחק ל-96. אז אל תצפו לכל המסלולים מיד, מדובר בשחרור של 8 מסלולים בכל גל.

אבל המסלולים שכן זמינים עכשיו ויצא לי לשחק בהם, כולם מעולים. מדובר בחידושים למסלולים ממשחקים כמו ….. וכל המסלולים קיבלו עדכון ויזואלי ושונו על מנת להתאים למשחקיות המעולה של Mario Kart Deluxe, כשכל מסלול עם טוויסט מהנה משלו. מסלול Paris  Promenade מ-Mario Kart 8 Tour בסיסי עם מגדל אייפל במרכז ושינוי מסלול אחרי כל סיבוב, כל פעם צד אחר של האייפל, משהו שהזכיר לי את החופשה שלי בעיר האורות, מסלול Sky Garden אולי היה בסיסי על ה-Gameboy Advance אבל כעת מדובר במסלול צר עם דריפטים מעולים ומסלול Ninja Hideaway ממשחק הסמרטפון מורכב להחריד, עם מספר נתיבים ומלכודות בכל פנייה.

כל מסלול בגל הראשון מרגיש ייחודי ומחמיא מאוד למכניקות המשחק והשליטה של Mario Kart 8 Deluxe, אז יש גיוון טוב בכל ליגה, כמובן עם מורכבות מופחתת בין שלב לשלב כי מסלול מ-GBA של שנות התשעים לא יהיה כמו מפורט ומורכב כמו מסלול ממשחקי ה-3DS.

מה שמאכזב אבל בחבילת ההרחבה, שהיא לא כוללת זירות חדשות. כולנו אוהבים לשחק Mario Kart 8 Deluxe בשביל התחרויות קרב אבל הכיף האמיתי והכאוס מגיעים מהמיני משחקים השונים שבמצב הקרבות כמו איסוף המטבעות, מחזיק השמש וקרבות בלונים, ולצערי הרב, עם כל המסלולים החדשים שאנחנו מקבלים, אין זירות קרב חדשות גזורות מהמסלולים המחודשים, משהו שלדעתי הוא פספוס הזדמנות. הייתי מעדיף פחות 2 ליגות ו8 זירות קרב חדשות במקום.

למרות זאת, ההרחבה מעולה ומספקת חיים חדשים ומבורכים למשחק המרוצים הדומיננטי של נינטנדו. אם המשחק לאחרונה חיכה בצד וצבר אבק, אל תפספסו הזדמנות לגלות אותו מחדש עם מסלולים חדשים מלהיבים, ואם אתם שחקנים חדשים, הייתי אומר שחבילת המסלולים שווה את כספכם רק בשביל עוד מסלולים לחבילה הבסיסית המעולה.

סיכום

חבילת המסלולים המסיבית של Mario Kart 8 Deluxe היא מעולה עם עיבודים טובים למרוצים קלאסים וחדשים עם התאמה למערכת הנהיגה של המשחק האחרון בסדרה.

זה קצת מאכזב שצריך לחכות לכל גל בשביל מסלול חדש ושאין זירות חדשות למצבי הקרב של המשחק, אבל בהתחשב במה שמקבלים, יש פה מספיק להכניס חיים חדשים לסדרת משחקי המרוצים האגדית של נינטנדו בעלות של 25 דולר בלבד.

קוד להרחבה של המשחק Mario Kart 8 Deluxe על ה-Nintendo Switch סופק על ידי נינטנדו ישראל.

Booster Course Pass של Mario Kart 8 Deluxe

ציון סופי - 8

8

טוב

למרות צורך להמתין לכל המסלולים החדשים וחוסר בזירות קרב חדשות, מדובר בחבילת הרחבה מעולה ששווה את הכסף

User Rating: Be the first one !

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה