סיקור Red Dead Redemption

אולי יצא בשנת 2010 לRed Dead Redemption יש עוד המון מה להציע לשחקנים הבוחרים לשחק בו, בין אם זה מולטיפלייר שלמעשה ממציא מחדש את הOpen World Multiplayer ובין אם נתייחס לסינגל-פלייר שמזמין אותך למערב הפרוע – כל מה שהיה ניתן לעשות במערב הפרוע בזמנו ניתן לעשות בRed Dead Redemption

המשחק כיום מוגדר כמשחק הטוב ביותר לחוויה במערב הפרוע וקיבל ביקורות מצוינות מכל המבקרים, IGN בציון של 9.5 , 9.5 מGamespot, אפילו קיבל 95 Metascore !

 

Red Dead Redemption

המשחק יצא אקסלוסיבית רק לקונסולות הPlaystation 3 וה Xbox 360 ("הדור הקודם"), המשחק משלב את מנוע הרייג' (Rockstar Advanced Game Engine) אשר יצא תחילה עם GTA IV והיה נוראי עבורו – כמשחק עולם פתוח הפיסיקה הייתה ממש גרועה, הירי לא הרגיש מציאותי ובכללי גרם למשחק לנפילו FPS ודרישות מע' גבוהות לבעלי המחשב. המנוע בRDR מראה את כל היכולות המתקדמות שלו יחד עם משחקיות מדהימה, החל מהירי שמרגיש מחובר למציאות עד לרכיבה על סוס בצורה מרשימה שנותנת לשחקן הרגשה שהוא "על הסוס".

כעיקרון הסיפור עוסק סביב ג'ון מרסטון יתום שהתחבר עם לחבורת פושעים במערב הפרוע, הדיבוב והמשחק של הדמויות נעשה בצורה קרובה לשלמות יחד עם גראפיקה שלא מביישת כותרים משנת 2014 ושוב צריך להתחשב שזה משחק משנת 2010 אשר רץ על קונסולות בנות עשור… מוזיקת הרקע של המשחק נבחרה בצורה מושלמת וממחישה עבור השחקן את האווירה של המערב הפרוע – יחד עם חיות הבר שניתן לצוד והאזרחים שניתן לשוחח עימם השחקן יכול לשקוע לתוך עולם המשחק של RDR ולהרגיש בבית.

RDR H
המשחק מציע לך לרכב על הסוס לכל מקום, מה שממחיש את המערב הפרוע ודרכי התנועה בו

בנוסף למשחק ישנה חבילת הרחבה בשם Undead Nightmare המציע שעות רבות נוספות של משחק סביב סיפור במערב הפרוע המתרכז סביב זומבים, כמו שמשחקים רבים בשוק כמו Call of Duty מציעים מצב משחק של זומבים גם כן RDR מציע זאת. מה שמייחד את הזומבים של RDR הוא הקמפיין השלם הבנוי סביב הזומבים יחד עם אותן דמויות מוכרות מהקמפיין הרגיל שמוסיפות טעם לעלילת הזומבים. כמו כל משחק זומבים כיף להעביר זמן במצב הזה ולהנות מעוד קצת זמן על RDR

UNDEAD
שגם הסוסים זומבים זה רק כיף יותר !

אנחנו מאמינים שזהו משחק חובה עבור כל בעלים גאה של קונסולת עבר, או לפחות למצוא חבר לשחק אצלו – כי זה לא משחק ששווה לפספס או לוותר עליו. היינו מגדירים את המשחק הזה כאחד הכותרים הטובים והמוצלחים ביותר של Rockstar, כאחד המשחקים הטובים ביותר בדור קונסולות העבר וכמשחק מערב פרוע הכי מוצלח שיצא לכם לשחק בו. שווה בדיקה!

 

 

 

אודות בן

בן 17, משחק מגיל צעיר עקב אח הגדול ממני ב4 שנים שחשף אותי לעולם המשחקים. טכנאי מחשבים ותלמיד י"ב. לכל תמיכה טכנית במשחקים, חומרה או קונסולות אני פנוי תמיד.

4 תגובות

  1. אחד המשחקים האהובים עליי
    פשוט אש!

  2. בוב סוואג חמש

    בוסטד

השאר\י תגובה