מפתחי Prey 2 עובדים על משחק יריות חדש בשם Minimum

Minimum הוא משחק יריות חינמי מיוחד במינו אשר פותח במקור על ידי Timesgate, המפתחת של סדרת Section 8, אך בגין פשיטת הרגל המצערת שלהם, הפרוייקט כעת עבר בשלמותו ל-Human Head Studios.

minimum

 

Minumum הוכרז בשנה שעברה על ידי הסטודיו המקורי שלו, Timesgate, אך כפי שצויין לעיל, לאחר הטביעה המשפטית בה Timesgate נאלצו לשלם חובות של למעלה מ-3 מיליון דולר, הם נקלעו לבור כלכלי ונאלצו להתפרק. אך Atari כנראה רואים את הפוטנציאל שמסתתר לו במשחק Minumum ולכן החליטה להעביר את העבודה ל-Human Head Studios שיסיימו את פיתוח המשחק.

זהו משחק יריות מגוף שלישי, בו תשחקו בקבוצות של 5 אנשים. המשחק משלב עימו מספר אלמנטים של MOBA, הנשקים והציוד שלכם יתחזק ככל שתתקדמו במשחק. בנוסף, בזירת המשחק יהיו גם אוייבים מלכותיים שאינם משוחקים על ידי שחקנים באונליין, בדומה למה שראינו במשחק Titanfall אשר יצא לפני כחודשיים.

המשחק יהיה זמין בסטים בשבועות הקרובים בגרסת Early-Access בסטים, כדי שתוכלו להתנסות במשחק בחינם לפני יציאתו הרשמית, שלהזכירכם, גם היא תהיה בחינם.

להלן טריילר משחקיות אשר יצא לפני כמספר ימים
[sociallocker id="9002"]https://www.youtube.com/watch?v=uaeCwOJImk8[/sociallocker]

רגע, ומה בנוגע ל-Prey 2? שאלה טובה. בינתיים הפרטים היחידים שקיבלנו מ-Bethesda בנוגע לפיתוח המשחק זה שהוא יתעכב אף יותר, אך לפני כמספר חודשים שמענו הדלפות כי פיתוח המשחק עבר ל-Arkane Studios, אותם חבר'ה שעבדו על Dishonored המרשים, אך זה טרם נאמר באופן רשמי ונמצא במסגרת שמועה בלבד. עכשיו נותר לנו רק לקוות שנשמע פרטים בדבר פיתוחו של Prey 2 בעתיד.

אודות ליאב

השאר\י תגובה