השחקנים נחושים להחיות משחקי מולטיפלייר מתים

Steam – השחקנים נחושים להחיות משחקי מולטיפלייר מתים

הזמן עושה את שלו לכל דבר. אפילו למשחקים בSteam, שבאופן תאורטי יכלו לשרוד לנצח. אנשים משתעממים מהמשחק, או שהמשחק מפסיק להתעדכן או שמשחק ההמשך מבאס את החיים כל כך והורס את שמו של המשחק המקורי. לא עובר המון זמן מהרגע הזה והמשחק הכל כך אהוב עליכם נהפך לעיר רפאים שאף אחד לא נוגע בה יותר, ואת הבעיה הזאת החליטו לפתור.

הקבוצה Dead MP Games Resurrection הפעילה ב Steam, הציבה לעצמה מטרה לתקן את מציאת משחקי המולטיפלייר הדועכים. אפילו אם זה יהיה רק לערב אחד בלתי נשכח, שלאחריו המשח המדובר יחזור להתהפך בקברו.

Dead MP Games Resurrection
Dead MP Games Resurrection

הצהרת קבוצת ה Steam המתורגמת:

“בואו נודה בזה: לכולנו יש את המשחקים האלה בסםריית המשחקים שלנוץ משחקים ישנים עם מולטילייר מדהים או מודים של co-op שמגיע להם אהבה ושחקנים נאמנים, אך למרבה הצער צתו, ננטשו, ונשכחו. משחקים אלו מחכים לשווא שיגיעו זמנים יותר טובים בשבילם.

הקבוצה The Dead MP Games Resurrection היא קבוצה של שחקני Steam המסורים להחייאתם של משחקי המולטיפלייר שלנו אפילו רק ללילה אחד. אירועי משחקים יכולים להיווצר על ידי חברי הקבוצה לכל משחק מולטיפלייר שראה זמנים טובים יותר ב Steam שאנחנו תומכים בו! בואו נגרום לחלק מהמשחקים האלה להיות פעילים שוב ”

ברגע כתיבת הכתבה, הקבוצה מונה כ 3,122. מספר מאוד מרשים בהתחשב בעובדה שמעט קבוצות Steam באמת מצליחות לתפוס תאוצה.

הקבוצה פתוחה לכולם, אז אתה, כן אתה סבסטיאן(למען הכתבה כולכם כרגע נקראים סבסטיאן) יכול להיכנס לפעולה.

הרעיון הוא רעיון מאוד חכם, בייחוד בפלטפורמת Steam, המשמשת בית לאלפי משחקים שונים עם המון שנים של היסטוריה בתחום. ישנם המון משחקים שעברו כבר את גגיל הזהב, או משחקים קטנים שכבר מהרגע הראשון אף פעם לא ניתנה להם האפשרות להתפרסם בצורה הראויה להם.

 

אז איזה משחק אתם הייתם  רוצים להחיות? ספרו לנו בתגובות

אודות יאיר משניות

קוראים לי יאיר, גיימר לשעבר, כיום עוסק בפיתוח ווב. עולם המחשבים תמיד היה חלק גדול מהחיים שלי ותמיד ימשיך להיות. אשמח לענות על כל שאלה ולעזור, כי אחרי הכל, בשביל זה אנחנו כאן :)

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *