במאי Elder Scrolls Online עובר ל-Gearbox Software

עכשיו כש-Borderlands: The Pre-Sequel כבר כמעט בן שנה, וגם ה-Pre-Sequel וגם Borderlands 2 נמצאים על מערכות הדור הנוכחי, נדמה כי המפתחת Gearbox Software החלה לעבוד על הכותר השלישי בסדרה, ותודות לתוספת חדשה לצוות, נראה שהשמועות על כך שכותר זה עלול לכלול גרסת MMO למשחק.

פול סייג', הבמאי היצירתי של The Elder Scrolls Online, עזב את Zenimax Online Studios והצטרף לצוות המפתח את Borderlands ב-Gearbox Software. תוספתו של סייג' לסטודיו נראית כתגובה לפרסום של נשיא החברה, רנדי פיטצ'פורד, המחפש את התוספת הבאה ל"צוות ה-Borderlands החדש".

עבודתו של סיי'ג ב-Zenimax כבמאי יצירתי למשחק מרובה המשתתפים של The Elder Scrolls, והתפקיד החדש שלו כבמאי יצירתי ב-Gearbox Software, עלולה לרמוז על כך שהמשחק הבא בסדרת Borderlands עלול להיות משחק MMO. דבר זה עבר כשמועה מבצבצת פעם בפעם במשך שנים, מאז יציאתו של המשחק הראשון בסדרה, ויותר מכך, Gearbox הכריזה על Borderlands Online, משחק MMORPG לשוק הסיני. בהתחשב בכך ש-Gearbox עדיין לא הכריזה על תכנונים להביא את Borderlands Online לאירופה או לאמריקה הצפונית, נדמה כי ה-Borderlands הבא עלול להפוך לגרסה האירופאית והאמריקאית של משחק הרשת הסיני.

Borderlands-Online

שילוב כזה של Borderlands כ-MMO יכול להתאים בצורה מדהימה למכניקות של המשחק ולאקשן בעולם הפתוח שבו, כמו גם ההתמקדות של המשחק באוצרות ומשימות צד מרובות הזמינות גם הן במשחק.

בנוסף, בהתחשב בכך שמשחקים בסגנון זה עדיין חדשים ולא מוכרים לשחקני הקונסולות, וגם בשל הצלחתן האדירה של משחקי ה-MMO בקונסולות, כנראה ש-Gearbox תשמח לשלוט ולהחזיק בנתח השוק הזה.

הראיה האחרונה לכך, מובאת ממקור דווקא אחר: הסוף של Borderlands 2 (היזהרו מספויילרים!). הסוף למשחק שיתף אותנו בכך שהמלחמה קרבה, והשחקנים יצטרכו את כל ה-"Vault Hunters" שיוכלו להשיג. בזמן שההצהרה הפשוטה הזאת יכולה רק להעיד על כך שיינתן מבחר רב יותר של דמויות למשחק, או אולי אפילו לכך שיהיו יותר שחקנים במצב Co-Op, האפשרות הסבירה ביותר היא ש-Borderlands 3 יהיה MMO.

אבל, כמובן שזוהי רק הערכה, ואנחנו נצטרך לחכות באדיקות להצהרה רשמית מ-Gearbox לגבי העתיד של סדרת Borderlands.

ומה אתם חושבים? האם המשחק הבא שנראה מהסדרה יהיה באמת MMO? ספרו לנו בתגובות.

 

 

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה