נחשף התקציר לעונה השלישית של Riverdale

התקציר של פרק הבכורה בעונה השלישית של Riverdale העונה לשם  “Labor Day” חושף שסוף משפטו של ארצ’י יתרחש כשהעונה תתחיל.

מאז הופעת הבכורה שלה בתחילת השנה שעברה, תכנית הטלוויזיה Riverdale, של CW שמבוססת על Archie Comics הציגה את גיבוריה נגד זוג רוצחים מסתוריים, כנופיה מסוכנת של אופנוענים העוסקים בסמים ויותר פקידי עירייה מושחתים משאפשר לספור. עם זאת, כל זה התרחש במהלך שנה אחת בחייהם של ארצ’י אנדרוז וחבריו ללימודים, עם קפיצה בזמן בין העונות. זה ישתנה בעונה 3, כאשר העלילה תמשיך מיד בסיומה של השנייה, בה ראו את אבא של בטי Hal Cooper נחשף כ-Black Hood וארצ’י נאשם ברצח לאחר באביה של ורוניקה הפליל אותו.

 

ופסק הדין הוא… כשחבר המושבעים מתחיל בדיונים במשפט הרצח שלו, ארצ’י (KJ Apa) מבקש בקשה מפתיעה לגבי איך הוא רוצה לבלות את ימי הקיץ האחרונים שלו. בטי (לילי ריינהרט) נאלצת להתמודד עם הבעיות שלה לאחר עימות סוער עם אליס (Madchen Amick) ופולי (Tiera Skovbye) מעלה כמה סודות אפלים שהיא החביאה. 

ורוניקה (קמילה מנדס) מתחננת אל הירם (מארק קונסואלו) שיתערב ויעזור לארצ’י לפני פסק דין יגיע. לבסוף, Jughead (קול ספראוס) מוביל את ה-Serpents נגד ההתקפה האחרונה של ה-Ghoulies.

מדליין פטש, מריסול ניקולס, לוק פרי, אשלי מוריי, סקייט אולריך, קייסי קוט, צ’ארלס מלטון וונסה מורגן גם מככבים.

בנוסף לתקציר נחשף מידע נוסף בראיון עם רוברטו אגוויר-סקאסה, יוצר הסדרה. כמו בתקציר, גם בראיון הוזכר המאבק שיתרחש בין ה-Serpents ל-Ghoulies וגם נחשפו הבעיות איתן בטי תצטרך להתמודד. בטי ואמה אליס ילמדו את האמת על החווה – המקום שאליו אחותה של בטי, פולי, הלכה לטפל בתאומים שלה בעונה 2. כפי שמתברר, החווה מנוהלת על ידי כת בראשות  Edgar Evernever ובתו, Evelyn Evernever, והם נראים להוטים מדי להוסיף את בטי ואליס לשורותיהם.

הבכורה של Riverdale עונה 3, “Chapter Thirty-Six: Labor Day” , תהיה ביום רביעי, 10 באוקטובר ב-CW.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה