טריילר ראשון לסרט רובין הוד החדש של טארון אגרטון

טארון אגרטון וג’יימי פוקס הם רובין מלוקסלי וג’ון הקטן בטריילר הראשון לסרט האקשן החדש על האגדה של רובין הוד

כששמענו שכוכב סדרת סרטי קינגסמן טארון אגרטון יגלם את רובין הוד בסרט החדש על הדמות האגדית, רצינו רק לשמוע עוד על הסרט החדש המתוכנן. התמונות הראשונות מסט הצילומים גרמו לנו להאמין שהסרט יהיה עוד עיבוד של הגיבור האהוב בימי הביניים ונראה די מרשים, בעיקר עם זוכה האוסקר ג’יימי פוקס בתור ג’ון הקטן. אבל אחרי הטריילר הראשון, אנחנו קצת פחות מעוניינים.

לפי הטריילר, הסרט החדש מתרחש ביקום דומה ל”המלך ארתור: אגדת החרב“, ימי הביניים מודרני, משהו שהתחיל והפסיק להיות פופולרי בסרטו של הית’ לדג’ר “סיפורו של אביר”, ובאופן מפתיע לא מתרחש כלל ביער. מוזמנים לראות:

אנחנו מודים, הסרט נראה די גנרי ופשוט גרסה נוספת ל”המלך ארתור: אגדת החרב”, שכשל ביקורתית ובקופות הקולנוע. בנוסף, מספר צופים ברשת כבר התחילו לצחוק מהסרט שהוא מנסה להיות רציני ומגניב עם כיסוי הראש בדומה לסדרת הקומיקס המצליחה של DC “החץ”. אבל לפחות במרכז הסרט אנחנו מקבלים שני שחקנים אדירים עם טארון אגרטון וג’יימי פוקס, רק חבל שנראה שיש להם מעט מאוד כימיה.

“רובין הוד” מתוכנן לצאת השנה ב-21 בנובמבר, מה שאומר שלחברת Lionsgate יש כחצי שנה להצליח לשנות את דעת הקהל לגבי סרט האקשן/פנטזיה החדש שלה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *