החיים המודרנים של רוקו מקבל סרט טלוויזיה חדש

סדרת האנימציה האהובה משנות ה-90 "החיים המודרנים של רוקו" מקבלת סרט אנימציה מלא שנה הבאה

למרות שלא התפרסמה בעולם כמו סדרות אחרות של ניקולודיאון, "החיים המודרנים של רוקו" עד היום נחשב לאחת הסדרות הטובות של החברה בשנות ה-90 ועמד לצד סדרות מצוירות קלאסיות כמו "רן וסטימפי" ו"מפלצות אמיתיות".

"החיים המודרנים של רוקו" סיפק לנו דמויות צבעוניות ומצחיקות, בשילוב עם הומור גס וקצת בוגר. בדומה ל"רן וסטימפי", זו סדרה שאהבנו כצעירים אבל רק למדנו להעריך אותה ממש כמבוגרים.

הסדרה עקבה אחרי רוקו, וואלאבי שהיגר מאוסטרליה לארצות הברית לעיר O-Town. לאורך הסדרה הוא מנסה להתמודד עם חיי היום יום יחד עם הכלב שלו ספונקי וחברו הטוב ביותר הפר, שור עם לב גדול ומוח קטן. הסדרה רצה רק 52 פרקים בניקולודיאון מהשנים 1992-1996.

כעת, אחרי יותר מ-20 שנה אחרי הפרק האחרון, ישנם דיווחים כי המדובבים המקוריים של הסדרה יפגשו שוב על מנת לדובב סרט טלוויזיה חדש. הסרט ישודר ב-2018 ויעקוב אחרי רוקו וחבריו שחוזרים לכדור הארץ אחרי שנתקעו בחלל מאז שנת 1996, שיוביל אותם להרבה בעיות הסתגלות עם התרבות של היום.

זה לא הסדרה הראשונה של ניקולודיאון שמקבלת מפגש מחזור. "היי ארנולד!" תפגיש בין כל המדובבים של הסדרה המקורית בסרט שיגיע בסתיו הקרוב וכעת החברה עובדת על איחוד של הסדרה "הפולש זים".

זה נחמד לראות ניקולודיאון נותנים קצת כבוד לסדרות עליהן גדלנו, יהיה מעניין לראות האם "מפלצות אמיתיות", "חתול-כלב" ו"רן וסטימפי" גם יקבלו יחס דומה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה