סרט חדש של בובספוג הוא סרט מקור

סרט חדש של בובספוג שייקרא " The SpongeBob Movie: It’s A Wonderful Sponge" יספר לנו איך הספוג האהוב הגיע לביקיני בוטום והכיר את שאר תושבי העיר המוכרים מהסדרה.

בובספוג הופיע על מסך הטלויזיה לראשונה בשנת 1999 ומאז היו לו 2 סרטים על המסך הגדול ו-11 עונות המכילות 246 פרקים. הסרט השלישי של הספוג הצהוב, הוכרז היום, ונאמר כי ישמש כסיפור מקור לבובספוג ולביקיני בוטום עצמה, ובנוסף כמעין פארודיה על הסרט הקלאסי "אלו חיים נפלאים" משנת 1946.

הסרט הראשון היה סרט מצויר באורך מלא ששודר בקולנוע, והשני היה סרט שהשתמש באפקטים ממוחשבים כדי להביא את הדמויות האהובות אל מעל פני המים, אך היו הרפתקאות נפרדות של הדמויות, שלא מתחברות ליקום הפנימי של הסדרה מעבר לקיום באותו עולם.

הסרט החדש הולך להוות פריקוול לסדרה ככל הנראה ולהציג לנו כיצד בובספוג הגיע לחיות בביקיני בוטום ואיך הכיר את הדמויות המוכרות והאהובות מהסדרה כמו פטריק, מר קראב וסקיידוורד, כך שככל הנראה אפשר יהיה לראות בו Canon שייתן סיפור רקע לחלק מהדמויות ולקשרים שלהן עם הספוג הצהוב והאהוב.

עוד נאמר כי הסרט ישלב אלמנטים משני הסרטים הקודמים, כלומר יהיה גם עם אנימציה מצויירת במהלכו עם קטעים באנימציה ממוחשבת תלת מימדית כמו בסרט השני.

בובספוג יגיע לבקר בביקיני בוטום לאחר/ במהלך חופשה במחנה קיץ ומעבר לכך לא ידוע הרבה על עלילת הסרט. בנוסף, הכותב הוותיק של בובספוג- טים היל, יהיה אחראי על כתיבת התסריט.

" The SpongeBob Movie: It’s A Wonderful Sponge" צפוי לצאת לאקרנים ב- 17.7.2020

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה