פיץ' פרפקט 3 – טריילר להרפתקה האחרונה של הלהקה

בקה וחברותיה חוזרות פעם אחת אחרונה על מנת לסיים את סדרת "פיץ' פרפקט"

אחרי שני סרטים מצליחים, אנה קנדריק ולהקת הבנות של "פיץ' פרפקט" חוזרות להרפתקה אחת אחרונה עם הסרט השלישי והאחרון בסדרת סרטי המחזמר הקומדי, שיצא בסוף השנה.

בטריילר חדש, ששוחרר על ידי Universal Studios, אנחנו רואים שהבנות המשיכו מלהקת ה-Bellas, כל אחת לחיים העלובים שלה, וכעת נפגשות פעם אחת אחרונה כדי לתת הופעה עבור החיילים באור התהילה. צפו בטריילר.

בין אם אתם אוהבים את סדרת הסרטים המוזיקלית או לא, הסרט החדש נראה מאוד מצחיק ומרגיש כמו הפרק האחרון עבור קבוצת הבנות. בנוסף, יש לא מעט בדיחות מצחיקות, בעיקר מרבל וילסון עם הכובע "Lets Make America Eat Again" (בדיחה מהשורה של טראמפ) ואליזבת בנקס שביימה את הסרט השני ומפיקה את הסרט הזה, וממשיכה לרדת על הבנות שההצלחה שלהם חלפה.

למרות שהסרט בקלות יכל לנסות לעשות את העלילה דרמטית ולסמל את הסיום של סדרת הסרטים, הם דווקא באים בגישה מאוד קומית לסיפור וצוחקים מהסרט שהוא לא הכרחי ושהשחקניות רק מנסות לקבל עוד תהילה, וכל הכבוד ל"פיץ' פרפקט 3" על כך.

בזמן שסדרות סרטים אחרות ממשיכות למחזר את אותו הדבר שוב ושוב, וכשמגיע הפרק האחרון בסדרה הם מעמידים פנים שאנחנו נתגעגע לסדרת הסרטים, "פיץ' פרפקט 3" בא להנות ולצחוק קצת מעצמו, לפני שהוא מסיים את הסדרה ב-22 בדצמבר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה