רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים – TV Spot חדש שוחרר

שיווק הסרט של "רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים" ממשיך להוציא עוד ועוד מידע על הקבוצה הקטנה של המורדים אשר מתאגדת ביחד בכדי להילחם באמפרייה בזמן שהאימפרייה בונה את כוכב המוות. יש רק עוד חודש וקצת עד צאת הסרט, אך חומרי שיווק חדשים ממשיכים לחשוף טעימות חדשות ומתומצתות של האקשן המרהיב והאלמנטים הוויזואלים שנראים טוב יותר מאשר סרטים אחרים בסאגת סרטי "מלחמת הכוכבים" עד כה.

רוג אחת

הטריילרים הבינלאומים החדשים חשפו עוד על סיפור המקור של ג'ין אייר (פליסיטי ג'ונס) והדרך שלה למנהיגת קבוצת המורדים אשר תגנוב את תוכניות כוכב המוות, המשימה אשר תוביל אל ההתחלה של הטרילוגיה המקורית של "מלחמת הכוכבים". הפוש האחרון של שיווק הסרט ב-TV Spots התמקדו במגוון הדמויות אשר מתפקדות למשימה.

TV Spot חדש נחשף בערוץ היוטיוב של JoBio Movie Trailers, שמספקת עוד מראות על הקמת הארגון כנגד כוכב המוות. "ברוכים הבאים למורדים, חיילים." הצהירה ארסו בשוט אחד. "אתה עשוי לרצות לחגור חגורות," הציע הטייס של המורדים, בודהי רוק (ריז אחמד) כאשר הוא מלטש את עיניו בזמן שהחללית עוברת למצב סופר-מהיר.

צפו ב-TV Spot כאן:

יש גם טעימה קטנה מהדמות K-2SO (אלן טודיק) אשר העיף סטורמטרופר, במקום שנראה כמו כוכב המוות, זוהי הפעם הראשונה שבה רואים דרואידים שעושים משהו מלבד להעביר משפטי קומדיה בעוקצנות. הטיזר נתן טעימה ראשונה מדמות אותה משחק וורוויק דייויס, אשר נראה כי הוא יורה טיל אל עבר כוחות האימפרייה. התסכלו קרוב בכדי למצוא קליפים חדשים של בלייז מלבס (וון גי'אנג) וכירט אימווי (דוני יאן).

ה-TV Spot מראה לנו את האלמנטים הוויזואלים המרהיבים שבסרט ואת האפקטים המיוחדים המדהימים, שנראים מטורפים כמו בכל סרט "מלחמת הכוכבים". הקליפים שבסרטון הם אותם הקליפים מהטריילרים האחרים, אבל השוטים החדשים של האקשן רק יכולים להעצים את ההתרגשות ליציאת הסרט החדש. יש בסרטון גם הודעה של תקווה, אשר האומץ יהיה נחוץ בכדי להתמודד לקרב נגד כוחות הרשע של האימפרייה.

"רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים" יעלה לאקרנים ב-15 לדצמבר 2016.

מתרגשים לקראת יציאת הסרט של "מלחמת הכוכבים" החדש? ספרו לנו בתגובות למטה!

אודות רועי נגן

אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

השאר\י תגובה