הסרט של Rugrats יבוים על ידי הבמאי של 'יומנו של חנון'

הסרט, שמבוסס על הסדרה המצוירת של ניקלודיאון, צפוי לצאת ב-2021

הבמאי דיוויד באורס נבחר לביים את הסרט החדש של Rugrats. אולפני Paramount Players עובדים על סרט לייב-אקשן (לא מצויר) חדש המבוסס על הסדרה המצוירת ראגרטס. הסרט מתוכנן לצאת ב-29 לינואר 2021.

ראגרטס (Rugrats) היא סדרה מצוירת של ערוץ ניקלודיאון שזכתה להצלחה רבה בשנות ה-90 ושנות ה-2000. הסדרה עוקבת אחרי חייהם המשעשעים של חבורת תינוקות וילדים קטנים, שתמיד מצליחים להגיע להרפתקאות. כל אחת מהדמויות הצעירות בסדרה חושפת נקודת מבט משלה; נקודות המבט האלה אמנם ילדותיות ותמימות אך עם זאת מעוררות מחשבה גם בקרב מבוגרים. חלק מהדמויות בסדרה מזדהות כיהודים, וכמה מהפרקים אף התמקדו בחגים יהודיים כמו פסח וחנוכה.

ראגרטס שודרה במקור בין השנים 1991-2004 וזכתה גם לסדרת ספין-אוף בשם 'ראגרטס כבר גדולים'. אף יצאו לקולנוע מספר סרטי ראגרטס מצוירים. הסרט החדש יהיה סרט הקולנוע הרביעי של Rugrats. בנוסף, Rugrats צפויה לחזור בקרוב לניקלודיאון עם פרקים חדשים.

דיוויד באורס (David Bowers) ביים את שלושת הסרטים האחרונים בסדרת סרטי 'יומנו של חנון' ('רודריק שולט', 'קיץ קטלני' ו'חופשה על גלגלים'). בעבר ביים גם את הסרטים 'חיים בזרם' ו'אסטרו בוי'. אולפני Paramount Players הם חטיבה חדשה של חברת Paramount Pictures הוותיקה. באוגוסט הקרוב צפוי לצאת הסרט "דורה והעיר האבודה", גם הוא סרט לייב-אקשן של אולפני Paramount Players שמבוסס על סדרה מצוירת מצליחה של ניקלודיאון.

האם אתם מתרגשים לקראת החזרה למסכים של Rugrats?
כמו במקרה של דורה, אני חושב שיהיה מעניין לראות האם סרט לייב-אקשן לסדרה מצוירת יצליח באמת לעבוד.

אודות רועי בנדל

ירושלמי ואוסטרלי. חיית לילה וחבר במשמר הלילה.

השאר\י תגובה