צ’אקי חוזר בגרסה מחודשת לסרט משחק ילדים

הסרט “משחק ילדים” יוצא בגרסה מחודשת עם הבובה הפופולרית צ’אקי, שנתיים אחרי הסרט האחרון.

צ’אקי הבובה הוא ללא ספק אחת הדמויות הכי מבעיתות בעולם הקולנוע, ובכלל בתחום האימה. לאחר הסרט משחק ילדים הראשון ב-1988 שהפך ללהיט, יצאו אינספור המשכים וחידושים שלא עשו כבוד למקור.

הפעם MGM ו-Orion Pictures מחליטים להוציא שוב חידוש לסרט, שהזניק את ז’אנר סרטי ה-Slashers עם אותה עלילה בתקווה שיצליח יותר מקודמיו. כמו כן, ההכרזה הגיעה עם פוסטר רשמי. בעלילה, קרן נותנת לבנה אנדי בובת צעצוע ליום הולדת, רק כדי לגלות שבתוך הבובה החמודה מסתתרת נשמה של רוצח סדרתי.

בעוד שהסרט המקורי היה מותחן, החידוש הולך לכיוון סאטירי יותר, עם שדרוג לעיצוב של הבובה. כשייצא לאקרנים, הסרט יתחרה בעוד חידוש לסרט אימה פופולרי, “הטינה”. בנוסף, צ’אקי גם יקבל סיפור מקור יותר רחב.

אין לדעת האם מעריצי הכותר ושל צ’אקי בפרט יקבלו באהבה את החידוש, בעוד שכותב הסרטים דון מאנצ’יני הכריז שהוא לא בעד וממשיך לקדם את הרעיון שלו לסדרת טלוויזיה ל-“משחק ילדים” , בה בראד דוריף, השחקן המקורי שמדבב את צ’אקי, ישחק אף הוא.

הסרט ישוחרר לאקרנים ב-21 ביוני 2019.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה