שעון ה-Galaxy Watch נחשף בטעות באתר הרשמי של Samsung

במהלך “טעות אנוש” של אחד מהעובדים אצל Samsung נחשפו תמונות של שעון הדגל החדש בסדרת ה-Galaxy Watch שעתיד להיחשף בכנס החברה ב-9 לאוגוסט

בדרך זו או אחרת, זה תמיד קורה. אנחנו מתקרבים למועד ההכרזה, ו”בטעות לחלוטין”, עובד תמים לגמרי לוחץ בטעות על כפתור השיתוף ומעלה תמונה של מכשיר כזה או אחר לאתר החברה הרשמי. מיד לאחר שהדבר מתחיל לרוץ ברשת, באורח פלא לחלוטין, החברה עולה על הטעות ומסירה את התמונה.אפשר להגיד שגם פה קרתה טעות לחברת Samsung והפעם? עם שעון ה-Galaxy Watch.

השעון, אשר הוזכר מספר פעמים בעבר, צפוי להגיע עם מערכת ההפעלה Tizen OS בגרסה 4.0, לעבור תהליך ייצור מסוג PLP הגורם למעבד להיות דק וזול יותר, ובנוסף, להגיע עם סוללה בקיבולת mAh 470 וחיישן למדידת לחץ הדם. בנוסף, נוכל לשער כי השעון גם יביא עמו עמידות בפני מים ואבק בתקן IP68, תמיכה ב-Bluetooth 5.0 ומסך מסוג Super AMOLED.

על פי הדיווחים האחרונים, השעון המוזכר עתיד להגיע בשתי גרסאות שונות המציעות גדלי מסך שונים ומספרי דגם נפרדים. הדגם הראשון יענוד את מספר הדגם SM-R800, בשעה שמספר הדגם השני יהיה SM-R810. דגם ה-R810 הוא זה שעבר דרך אתר החברה הרשמי, ובאמצעות זה נוכל לאשר כי יגיע בקוטר של42 מילימטרים, עם מסך בגודל 1.2 אינץ ברזולוציה הדומה לזו המשולבת בדגמים הקודמים (360 על 360 פיקסלים).

מבנה השעון אינו מציג חידוש משמעותי, והעיצוב הכללי נותר דומה למדי. מנגד, Samsung בחרה לחדש את הסדרה עם צבע חדש המעניק גוון ורוד-מוזהב (*שיעול* Apple? *שיעול* ,סילחו לי נתקע לי קצת צבע בפה) לסדרה הידועה בצבעיה הכהים. לצד הדברים הללו, השעון משוער להגיע עם דרך חדשה לאינטראקציה עם ממשק המשתמש כדוגמת המסגרת המסתובבת אותה הכרנו עם הסדרה הקודמת.

על סדרת ה-Galaxy Watch תכריז החברה באירוע הכרזה אותו תקיים ב-9 באוגוסט, בזמן שתאריך ההשקה של המכשירים אשר יוצגו במסגרת האירוע עומד על ה-24 באוגוסט.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה