לוגו סמסונג

Samsung מכריזה על ה-Galaxy Tab S6

לאחר המתנה ארוכה Samsung חושפת בהודעה לעיתונאים את הטאבלט החדש שלה לשנת 2019, הכירו את ה-Galaxy Tab S6 שמגיע להלחם באייפד פרו וה-Surface Pro

הטאבלט החד שאותו הכריזה סמסונג (Samsung) מגיע בעיקר עבור קהל היעד שמחפש טבלט עבור יצירתיות ובידור, הכירו את ה-Galaxy Tab S6. הטאבלט החדש מגיע עם ה-S Pen החדש שנצמד לטאבלט עצמו דרך מגנטים בצידו האחרון. בנוסף, אתם גם תוכלו לטעון את ה-S Pen על ידי הצמדה לפס המגנטי באחורי הטאבלט.

לפי החברה, טעינה של 10 דקות תהיה שווה ל-10 שעות פעילות ובנוסף על כך, תוכלו למצוא תכונות שליטה רחוקות על העט שיאפשרו לכם לשלוט על המכשיר עם מחוות יד כמו לקחת סלפי ולצלם סרטונים. תכונה חדשה ומעניינית שהוסיפה החברה היא האפשרות להפוך הערות בכתב יד לטקסט דיגיטלי במכשיר ולייצא אותם לטופס דיגיטלי כמו Microsoft Word.

You can attach the S Pen to the back of the Samsung Galaxy Tab S6.

עבור אלה שיהיו מעוניינים בחווית מחשב אישי מלאה, סמסונג מציעה מקלדת BookCover ניידת המציגה מקש ייעודי עבור גישת DeX מהירה. המקלדת מציגה חריץ עבור ה-S Pen, פד מגע ומקשי פונקציות חדשים. ה-S6 יהיה הטאבלט הראשון של סמסונג שיציג חיישן טביעות אצבע בתור המסך ומערך צילום כפול (13MP + 5MP) אחורי. העדשה האולטרה רחבה מציגה טווח ראייה של 123 מעלות כשיחידת ה-NP נועדה לעזור לתמונות לצאת חדות וטובות יותר.
מפרטים נוספים כוללים תצוגת 10.5" WQXGA Super AMOLED בעובי 5.7 מ", המכשיר כולו יישקול כ-420 גרם ויציג מצלמת 8MP קדמית עם תמיכה ב-microSD עד ל-1TB. בנוסף, נוכל למצוא מעבד 7 ננו-מטר מתומן ליבות וסוללת 7,040mAh, קישוריות Bluetooth 5.0 ורמקולים סטריאופונים קדמייים של AKG.
המכשיר יגיע ב-3 צבעים (אפור הר, ענן כחול ו"סומק וורוד") ויהיה זמין ב-2 קונפיגורציות (6GB +128GB ו-8GB + 256GB) החל מסוף אוגוסט בשווקים השונים.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה