הדלפות על מכשיר Galaxy S10 הצפוי לצאת בחודש הבא

בעוד כחודש מכשיר הדגל של סמסונג צפוי לצאת, וברשת יש כבר לא מעט מידע על העיצוב החדש של סדרת ה-S וגם חלק ממפרטי המכשיר.

סמסונג כבר התחילה לשלוח הזמנות לאירוע השקת מכשיר הגלקסי החדש, Galaxy S10 אשר תתקיים בסן פרנסיסקו בחודש הבא. המכשיר צפוי לצאת בעוד כחודש, אך כבר עכשיו רץ המון מידע ברשת על מכשיר הגלקסי החדש. אספנו לכם הכל במקום אחד בכדי שתדעו למה לצפות.

ב-20 בפברואר צפויים לצאת שלושה מכשירי גלקסי, Galaxy S10, Galaxy S10 PLUS ו-Galaxy S10 Lite. שלושת המכשירים יכללו את המסך Infinity O Display, אך גרסת ה-Lite לא תכלול את העיקול של המסך (Edge) בצדי המכשיר כמו כל מכשירי הדגל האחרונים של סמסונג, אלא מסך שטוח.

אחד מהפרטים הבולטים במכשירים החדשים הוא המסך, וכמו שסמסונג קוראת לו Infinity O Display. מסך ה-AMOLED המרהיב של סמסונג יהיה פרוש על כל פני המכשיר ללא שום מסגרת מיותרת יחד עם חור קטן בצדו הימני העליון של המסך בשביל המצלמה הקדמית.במכשירי Galaxy S10 ו- S10 Lite חור המצלמה הקדמית יהיה עגול עם מצלמה אחת. וב- S10 Plus חור המצלמה מלבן עגלגל עם שתי מצלמות קדמיות. אפשר גם לראות בקלות מהתמונות שהודלפו שבגב המכשיר אין סורק טביעת אצבע. דבר המרמז לסורק טביעת אצבע מתחת למסך או סורק בצד המכשיר.

לגבי מפרטי המכשירים עדיין אין מידע חותך. אך תוצאות מבחן ה-Benchmark שנערך על ה-Galaxy S10 PLUS אפשר לראות שהמכשיר יבוא עם אנדרואיד 9. אפשר גם לראות שהמכשיר יהיה מופעל על ידי המעבד Exynos 9820 יחד עם 6GB זיכרון RAM.

בהדלפה נוספת שיצאה לתקשורת, נחשפו נתוני הטעינה של מכשירי Galaxy S10. נתוני הטעינה הם 5 וולט, 2 אמפר וגם 9 וולט, 1.67 אמפר. נתונים אלא מצביעים על זה שמהירות הטעינה של מכשירי Galaxy S10 לא תהיה מהירה יותר ממכשירי ה- Galaxy הקודמים.

חשוב לזכור שכל הפריטים שנחשפו בהדלפות אינם מאומתים עם סמסונג ויכולים להימצא לא נכונים או לא מדויקים. אך לפי ניסיון עבר, נתונים שנחשפים חודשים ספורים לפני יציאת מכשיר, נמצאים בדרך כלל נכונים או מאוד קרובים למציאות.

אודות חן קהלני

השאר\י תגובה