Samsung משיקה את סדרת טלוויזיות ה-QLED לשנת 2018 בישראל

לאחר שנחשפנו אל המסכים במהלך כנס CES שהתרחש באוגוסט אשתקד מגיע הזמן של דור הטלוויזיות החדש של Samsung להגיע גם לכפר הקטן במזרח התיכון שבו אנו חיים

במהלך מסיבת עיתונאים שערכה חברת Samsung היום באולם האירועים Riverside שבתל אביב הוזמנו להיחשף לדור הבא של המסכים החדשים מבית הענקית הכחולה ולהיחשף לרשימה (הארוכה מאוד אם יורשה לי לומר) של השדרוגים והתוספות שמציג דור הטלוויזיות החדשות מבית החברה שלו הוענק השם QLED.  סדרת הטלויזיות של סמסונג לשנת 2018 כוללת חידושים רבים והושם בהם דגש נרחב הנוגע לחשיבה מחודשת על השתלבות הטלוויזיה בחלל המגורים, האופן שבו צרכנים נהנים מתוכן והאינטראקציה שלהם עם מוצרים שונים ומגוונים בביתם.לאחר שישבנו פיטפטנו ואכלנו ארוחת בוקר קלילה נכנסנו לאולם והתצוגה החלה.

"הצופה הישראלי הוא מהמתוחכמים בעולם. הישראלים בקיאים בטכנולוגיות המתקדמות, מעריכים צפייה איכותית ומשקיעים משאבים רבים ביצירת חווית צפייה ביתית המותאמת להעדפותיהם. קו הטלוויזיות שלנו לשנת 2018 הוא החדשני והמתוחכם ביותר שהשקנו עד כה ומותאם בדיוק עבורם. הוא תוכנן עבור הצרכנים המעוניינים לחוות את איכות הצפייה המתקדמת ביותר, ולקהלים המעריכים אסתטיקה בחלל שבו הם מתגוררים. לראשונה בישראל Samsung תשלב פונקציות מעולם ה-IOT במגוון מוצרים שיאפשרו לחובבי הטכנולוגיה לחוות את העתיד הטכנולוגי המתהווה ש-Samsung ממשיכה להוביל. אנו נרגשים מהחוויה המצפה לצרכנים עם קו הטלוויזיות החדש, המעניק להם את חווית הצפיה האולטימטיבית בביתם הפרטי". -קובי בש, מנהל חטיבת האלקטרוניקה הצרכנית, ב-Samsung ישראל

חושבים שמה שאתם רואים בטלוויזיה הינו שחור אמיתי? חשבו שוב

כמו בשנים האחרונות, החברה מתגאה בטכנולוגיית ה-Quantum Dots שלה, שאמורה לתרום לתצוגת צבעים עשירה למדי. אך הפעם בסדרת QLED Q9, החברה משלבת טכנולוגיית תאורה אחורית ישירה כדי לשלוט בתאורה באופן חכם ונקודתי. כך ניתן להשיג רמת בהירות גבוהה במיוחד, וגם שחור אבסולוטי. בשילוב של כל הטכנולוגיות ותקן HDR10+ (תקן קוד פתוח שמאפשר לטלוויזיה לקבל מידע על אופן ההקרנה הנאמן ביותר למקור), החברה מבטיחה לספק גווני שחור עשירים למדי. כמו כן, היא מוסיפה לסדרת הדגל שלה שכבה אשר אמורה להפחית את ההשתקפויות מהמסך.

ג'רוויס תפעיל לי בבקשה את הדוד

השנה החברה שמה דגש על חיבור הטלוויזיות לעידן החכם או בשמו המלא Internet Of Things (IoT), כאשר היא מאפשרת הגדרה ראשונית שלהן מהסמארטפון, ואפילו כיול של הצבעים דרך אפליקצייה ייעודית. אך חשוב מכל, החברה הציגה התממשקות אל מול פלטפורמת SmartThings של החברה, כך שניתן יהיה להפעיל ישירות מהטלוויזיה מכשירים תומכים אחרים כמו מזגנים, שואבי אבק, מכונות כביסה ועוד, ולנהל רוטינות שונות של מכשירי בית חכם מבלי לזוז מהספה. באחד הפיצ’רים שאהבנו במיוחד בסדרות האחרונות של סמסונג, החברה הציגה כבל אופטי דקיק היוצא מהטלוויזיה ונקרא “One Invisible Connection”. הכבל מסוגל להעביר תמונה ואודיו באמצעות קופסת חיבורים שניתן למקם בתוך ארון או מזנון, וכך איזור המסך לא נראה כמו סבך כבלים. השנה, הכבל הזה מסוגל גם להכיל את כבל החשמל. כך בעצם אין צורך בקדיחת שקע חשמלי מתחת לטלוויזיה.דבר מעניין נוסף שהציגה סמסונג הינו למעשה פיצ'ר ה-Ambient Mode, פיצ'ר זה למעשה מאפשר להפוך את הטלוויזיה ממלבן שחור כאשר היא כבויה לחלק מוטמע מעיצוב הסלון והקיר עליו היא תלויה זאת באמצעות חיקוי עיצוב הרקע שמאחורי המסך ובעקבות כך ליצור אפקט של הטמעה לתוך הרקע. הגדרת הרקע ושינויו ניתנים לביצוע דרך האפליקצייה של החברה Smart Things הניתנת להורדה הן ב-IOS והן ב-Android. דבר נוסף שציינה החברה הינו שהטלוויזיה תתמוך אף בניגון מוזיקה ותצוגת תמונות גם כאשר היא תהיה במצב Ambient Mode דבר הנשמע יעיל ופרקטי מאוד.

לא שכחה גם את ה-Console Peasants

במהלך המסיבה החברה הדגישה כי המסכים החדשים מותאמים גם לגיימרים, עם שיהוי (Lag) של 15.4 מילי שניות, כך שהתירוצים שלכם להפסד ב-Fortnite בגלל עיכוב בתמונה כבר לא יתפסו. כמו כן, הטלוויזיות מתממשקות אל מול שירות Steam Link שמאפשר להמשיך לשחק את המשחקים שהתחלתם ב-PC על גבי הטלוויזיה.בנוסף לתמיכה בגיימרים Samsung גם ציינו שהם עובדים קשות על מנת להרחיב את פלטפורמת האפליקציות המוצעות בטלוויזיות ומתכוונת להרחיבם בתחומי חיים שונים ורבים וזאת באמצעות בתמיכה במהירות 5Ghz דרר קישוריות ה-Wifi למען צפייה חלקה ונתולת תקיעות.

לאחר שכיסינו את כל הפיצ'רים החדשים והמעניינים אלו דגמי המסכים שהוצגו בחנוכת הבית של דור ה-QLED בישראל:

Samsung Q9F:

מסך הדגל של החברה הינו ה-QLED Q9F המגיע בפורמט שטוח עם תצוגה ברזולוציית UHD 4K בגדלים של 65 ו-75 אינץ’. במסך משולבים רמקולים בהספק כולל של 60W RMS ב-4.2 ערוצים עם תמיכה ב-DTS Premium. בצד החיבורים נמצא תמיכה ב-WiFi ו-WiFi Direct, Bluetooth, רכזת USB עם 3 חיבורים, 4 חיבורי HDMI, חיבור Ethernet, כניסת אנטנת RF ויציאת אודיו דיגיטלית (אופטית).

  • דגם QE65Q9FN עם מסך בגודל 65 אינץ’ מוצעת בישראל במחיר 19,990 שקלים.
  • דגם QE75Q9FN עם מסך בגודל 75 אינץ’ מוצעת בישראל במחיר 26,990 שקלים.

Samsung Q8C:

מסך QLED בפורמט קעור עם תצוגה ברזולוציית UHD 4K בגדלים של 55 ו-65 אינץ’. במסך משולבים רמקולים בהספק כולל של 40W RMS ב-4.1 ערוצים עם תמיכה ב-DTS Premium. בצד החיבורים נמצא תמיכה ב-WiFi ו-WiFi Direct, Bluetooth, 2 חיבורי USB, ארבעה חיבורי HDMI, חיבור Ethernet, כניסת אנטנת RF ויציאת אודיו דיגיטלית (אופטית).

  • דגם QE55Q8CN עם מסך בגודל 55 אינץ’ מוצעת בישראל במחיר 8,990 שקלים.
  • דגם QE65Q9FN עם מסך בגודל 65 אינץ’ מוצעת בישראל במחיר 14,990 שקלים.

Samsung Q7F:

מסך QLED בפורמט שטוח עם תצוגה ברזולוציית UHD 4K בגדלים של 55, 65 ו-75 אינץ’. במסך משולבים רמקולים בהספק כולל של 40W RMS ב-4.1 ערוצים עם תמיכה ב-DTS Premium. בצד החיבורים נמצא תמיכה ב-WiFi ,WiFi Direct, Bluetooth, כ-3 חיבורי USB, ארבעה חיבורי HDMI, חיבור Ethernet, כניסת אנטנת RF ויציאת אודיו דיגיטלית (אופטית).

  • דגם QE55Q7FN עם מסך בגודל 55 אינץ’ מוצעת בישראל במחיר 7,490 שקלים.
  • דגם QE65Q7FN עם מסך בגודל 65 אינץ’ מוצעת בישראל במחיר 10,990 שקלים.
  • דגם QE75Q7FN עם מסך בגודל 75 אינץ’ מוצעת בישראל במחיר 19,990 שקלים.

 

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה