פרטים ומידע מהמפתחים של המשחקים של Warner Brothers

למה עוד אפשר לצפות ממשחק ההמשך Hitman 2 ו-LEGO DC Super Villians של חברת Warner Brothers?

במהלך כנס E3, השגתי הזדמנות לבקר את חברת Warner Brothers בביתן שלה ולשחק במשחק הלגו החדש LEGO DC Super Villians ומשחק ההמשך Hitman 2, ולגלות קצת על המשחקים מהמפתחים.

LEGO DC Super Villians

אחרי ששיחקתי בשלב די מגניב בו אתם בורחים מהכלא עם דמות שיצרתם, לקס לות’ור והעוזרת שלו, מרסי גרייבס, יצא לי לשבת למספר דקות עם במאי המשחק ארתור פרסונס ולשאול למה אפשר לצפות ממשחק הלגו החדש של הנבלים האהובים.

עד כה עבדתם על משחקי LEGO של גיבורי Marvel, חוץ ממשחקי LEGO Batman. מה הייתה ההחלטה להתרכז דווקא בנבלים של DC?

אף פעם לא עשינו משחק בכיכובם של הרעים ולחברת DC יש את גלריית הנבלים הטובה ביותר. אפילו יותר טובה משל Marvel.

אז אם הפרוטגוניסטים של המשחק הם הנבלים, זה אומר שהאנטגוניסטים הם הגיבורים?

לא, כפי שראית בסוף של הדמו ששיחקת, הג’וקר והארלי מתגלים כנבלי המשחק המרכזיים וכל הנבלים של DC מתאחדים כדי לנצח אותם. פלוס, Darkseid גם מגיע לעשות צרות.

אז זה כאילו כולם נהפכים להיות כמו יחידת המתאבדים?

בדיוק.

המשחק Lego Marvel Superheros כלל עולם חופשי להסתובב בו, גם פה יהיה את זה?

כן, הסיפור מתרחש בכמה ערים כמו מטרופוליס, גותהם וסמולוויל, והשחקן יוכל להסתובב ולעשות משימות בכל אחת מהן.

אתה לא רק משחק בתור הנבלים המוכרים של DC, כמו שראיתי בדמו, אתה יוצר דמות נבל משלך עם כוחות משלו. אבל כמה הדמות הראשית הזאת מהווה חלק מהסיפור, האם זה אמור להיות אנחנו מסתכלים על הסיפור מהצד? או שיש לו איזושהי השפעה על העלילה?

לדמות יש השפעה מאוד משמעותית בעלילה. אנחנו מנסים לתת לשחקנים שלנו כמה שיותר אופציות משחק חוזרות וגם פה אנחנו עושים את זה עם האפשרות ליצור את הדמות שאתם רוצים וגם לקראת סוף הסיפור לדמות שלך תהיה החלטה שמאוד תשפיע על התוצאה הסופית של הסיפור.

נראה ש-LEGO DC Super Villians הולך להיות גדול יותר וחדשני יותר מכל משחקי הלגו עד כה. אני מצפה בקוצר רוח לראות את כל הדמויות של המשחק. תודה למר. פרסונס על כל המידע.

Hitman 2

הדמו של Hitman 2 נתן לי לשחק בשלב שהוצג בטריילר האחרון של המשחק, מירוץ המכוניות. הנציג הדריך אותי לאורך השלב בו מצאתי דרך להתקרב לרכב של המטרה והטמנתי פצצה לחסל אותה. המשחק נראה הרבה יותר גדול ומאוכלס, כך שבמהלך הדמו ראיתי לפחות עשר דרכים נוספות להרוג את המטרה שלי שהנציג אישר בתור אופציה. דיברתי עם ג’קוב מקלסן ממחלקת הארט של המשחק, על הסיפור והשלבים האחרים של המשחק.

הסיפור של המשחק מתפרס בשישה מיקומים שונים ברחבי העולם, כל משימה ייחודית ויש לשחקנים את האפשרות לחזור לאותה המשימה כדי להשלים אותה בצורה נוספת וכל דרך יכולה להיות יותר מגוחכת מהשנייה. כמו החיסול באמצעות הדג שראית בטריילר. אנחנו מכוונים לתת חוויה כמה שיותר כייפית לשחקנים שלנו.

המשחק בהחלט נראה מרשים ויזואלית והאיזור בו הייתי נראה מלא באופציות שונות להשלים את המשימה. אני מצפה בקוצר רוח לראות משימות נוספות ב-Hitman 2 ולראות לאיזה כיוון יתקדם הסיפור על המתנקש הנודע.

נראה שחברת Warner Brothers מתרכזת בשנה הקרובה בלהביא את הכותרים המבוססים שלה לשלב הבא. Hitman 2 מתוכנן לצאת ב-13 בנובמבר שנה זו ו-LEGO DC Super Villians יצא ב-16 באוקטובר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה