קומיק-ון 3

קומיקון סן דייגו – מהדורה ביתית לנוכח הקורונה

לנוכח התפרצות נגיף הקורונה בוטל השנה קומיקון, בסן דייגו והולך להיות במתכונת שונה- במהדורה ביתית מיוחדת. המשיכו לקרוא על מנת להיערך לאירוע הקרב.

הפגיעה בתעשיית הקולנוע והבידור לנוכח נגיף הקורונה מורגשת ו-קומיקון, סן דייגו כמו מספר כנסים ידועים אחרים כגון: Emerald City Comic Con, WonderCon ו-WonderCon. ההודעה על ביטול הכנס השנתי נמסרה מ-David Glanzer שאמר ש"זמנים יוצאי דופן דורשים צעדים יוצאי דופן".

הכנס הידוע ככל הנראה יתוכנן לשנת 2021 כרגיל אבל לשנה הקרובה יש לו תוכניות חדשות עבורנו שלמרבה הפלא כוללות גם יתרונות, כמו: חנייה חינם, כיסאות שמורים והיעדר תורים. בסרטון שפורסם בחשבון הטוויטר של SSDC ניתן לראות שכתוב "בקרוב" אבל אין תאריך מדויק. ניתן לשער שהאירוע הביתי יתרחש בסמוך לזמן שהיה אמור להתרחש הכנס המקורי והוא ה-23-26 ביולי. להלן הסרטון:

נראה שיש הרבה מה לחכות מהכנס וככל הנראה לפי מה שהיה ב-2019 יציגו בו עדכונים חדשים שנוגעים ל-MCU, סרטים של WB וסדרות של Disney+, למרות ששונו בעקבות הקורונה. המשיכו לעקוב אחרי האתר שלנו כדי להיות הראשונים לדעת כאשר יתפרסמו פרטים חדשים.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה