השחקן שון בין בוחר את המוות האהוב עליו מבין כל סרטיו

שון בין, השחקן שידוע בכך שהוא מת בכל סרט בו הוא משתתף סוף סוף בוחר את המוות האהוב עליו (זהירות ספוילרים).

שון בין בנה לעצמו חתיכת מוניטין בשלושים השנים האחרונות, מסרטים כמו "גולדן איי", "שר הטבעות: אחוות הטבעת", "האי", "משחקי הכס" ו-"רונין". העניין הוא שמוניטין זה כולל שהדמויות שלו מתות כמעט בכל תפקיד בו הוא שיחק.

כמובן שישנם מספר סרטים בהם הדמות של בין (אפילו שהיא נבלית) שורדת עד הכתוביות, כמו "אוצר לאומי" ו-"טרויה", אבל השחקן כעת ידוע עבור רבים בכך שאם הוא יופיע באיזשהו סוג מדיה, בין אם זה קולנוע או טלוויזיה, תכינו את עצמכם לראות אותו מת בדרך אחת או אחרת.

מה שהוביל מעריצים רבים של השחקן לשאול "מה המוות האהוב על שון בין?" ונראה שבזמן ראיון הוא השיב על השאלה המשעשעת- שון בין מסביר בראיון למה דווקא מותו בתור בורומיר ב-"שר הטבעות: אחוות הטבעת" היה המוות האהוב עליו.

זה סצנת המוות האהובה עליי, ואני עשיתי לא מעט. אי אפשר לבקש מוות יותר הירואי מזה.

ראיון מלא בלינק הבא.

המוות עליו הוא מדבר כמובן, הוא מותו של בורומיר מגונדור בסדרת שר הטבעות המצליחה. אחרי שבורומיר ניסה לקחת את טבעת העוצמה מפרודו, בורומיר מצא את עצמו מול צבא של אורוק-האי ונלחם בהם עד סוף נשמתו כדי להגן על שני ההוביטים הנוספים של אחוות הטבעת, מרי ופיפין. בורומיר מגיע לסופו כאשר מפקד האורוק-האי יורה בו מספר חצים והוא מת בזרועותיו של אראגורן.

שון בין סיפר שאת הסצנה הם עשו ללא אפקטים ממוחשבי-  החצים אמיתיים היו נעוצים בפלטת מתכת אותה הוא לבש, והוא מספר כי הוא, הכותב פראן וולש והבמאי פיטר ג'קסון ישבו לשתות בירה לילה לפני הצילומים והחליטו על משפטיו האחרונים של בורומיר.

למרות שמספר הפעמים שהשחקן מת כבר נהפך להיות בדיחה רצה, השחקן מסביר שהוא לוקח את העניין מאוד ברצינות.

אתה לא יכול להשוויץ. אתה לא יכול להיות פוזאיסט או שחצן….בגלל שכל פעם שאתה מת, זה אירוע פאקינג גדול.

זה תמיד נחמד לראות שחקן לוקח בדיחה שרצה ברשת בקלילות, כמו אפלק בקשר ל-Sad Affleck ושון בין ממשיך להראות פה הרבה סטייל ותשוקה למקצוע שלו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה