צל ועצם

צל ועצם – טריילר חדש לסדרה של Netflix

לאחר שחרורו של הטריילר הראשון של הסדרה החדשה של Netflix "צל ועצם", שוחרר הטריילר החדש בו אנחנו זוכים לקבל הצצה לסצינות שצולמו מהסדרה עצמה ולקבל פרטים נוספים על כוח הקסם בסדרת הפנטזיה.

"צל ועצם" מבוססת על טרילוגיית הגרישה והספר "שישה עורבים" מאת הסופרת לי ברדוגו. יש לציין שהספר והטרילוגיה מתרחשים בעולם זהה למרות שיש הבדלי שנים ביניהם וזאת עבודה מאתגרת יותר אבל אינה בלתי אפשרית.

הסדרה מתמקדת בחיילת היתומה אלינה סטרקוב (ג'סי מיי לי ) ששחררה כוח קסום שעשוי להציל את מדינתה רבקה. זהו כוח נדיר שבעזרתו אפשר לשאוב אנרגיה קסומה מהשמש. לצד זה היא תתמודד עם האיום המפלצתי של קיפול הצללים המתקרב ותהפוך לחלק מצבא מובחר של חיילים קסומים המכונים גרישה. לפניכם הטריילר ש-Netflix שחררה והוקרן לראשונה בתחילת פאנל התוכנית במהלך IGN Fan Fest:

הסדרה בהפקתו של אריק הייסרר וגם הסופרת לי ברדוגו תהיה מעורבת בהפקה. הטריילר גורם לסדרה המסתורית לגבש זהות והעולם שבנתה הסופרת בהחלט נראה מעניין. לא פשטני מדי, עם שודדים, מקורות קסם ומותיר טעם לעוד. הטריילר מסייע לשפוך אור העלילה ואנחנו נחשפים לעוד דמויות ושחקנים: בן בארנס בתפקיד הגנרל קריגן, פרדי קרטר בתפקיד קאז ברקר, ארצ'י רנו בתפקיד מאלין אורטסב, עמיטה סומן בתפקיד אינייג' גאפה, קיט יאנג בתפקיד ג'ספר פאהי ועוד אחרים.

"צל ועצם" תשוחרר ב-Netflix ב-2021\4\23.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה