עוד שנה, עוד עונה: The Simpsons תימשך (לפחות) עד עונה 30

משפחת סימפסון (The Simpsons), סדרת האנימציה האייקונית של רשת FOX האמריקאית, התחילה לפני חודש את עונתה ה-28. הסדרה שהחלה בשנת 1989, שברה שיאים רבים והפכה לסדרת האנימציה הארוכה ביותר אי פעם. ועכשיו, לאחר תחילתה של העונה ה-28 ויותר מ-600 פרקים, הכריזה רשת FOX על חידוש הסדרה עד העונה ה-30 (לבנתיים).

רשת FOX חשפה במסיבת עיתונאים, על יציאתן של עוד שתי עונות של “משפחת סימפסון” – “זה עוד רגע שובר שיאים עבור [משפחת סימפסון] מה שהוא ציון הדרך הזה. ל’משפחת סימפסון’ יש משמעות רבה לרשת, לסטודיו, ולכולם ב-FOX. והשפעתה התרבותית נמשכת לכל אורכו של הגלובוס”. כך מספרים Gary Newman ו-Dana Walden, מנכל”י ויושבי ראש רשת FOX. הם מוסיפים – “תודה שצפיתם כל השנים האלו. אנו שמחים לבשר לכם שיש עוד הרבה בדרך”.

ב-2015, הרבה לפני העונה ה-28, ולפני ההכרזה על העונה ה-30 – סיפר Al Jean, אחד מהתסריטאים של “משפחת סימפסון”, שככל הנראה העונה ה-30 תהיה עונתה האחרונה של “משפחת סימפסון”. אמנם אנחנו לא יודעים אם זה נכון, אבל בסופו של דבר? חייב להיות לזה סוף.

אז כרגע יש לנו עוד שתי עונות בדרך (ואחת שמשודרת כרגע). אז מה דעתכם על ההכרזה? האם אתם חושבים שהסדרה צריכה להמשיך, או שהייתה צריכה להסתיים מזמן? ספרו לנו בתגובות.

אודות שחר פנקס

בן 16, תלמיד לביולוגיה ומדעי המחשב, מתגורר בתל מונד, חובב מושבע של משחקים, קולנוע וכל שטות קטנה שקשורה אליהם.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *