בית / חדשות / Sleepy Hollow מבוטלת אחרי ארבע עונות

Sleepy Hollow מבוטלת אחרי ארבע עונות

Fox מבטלים את הסרט Sleepy Hollow אחרי ריצה של ארבע עונות

Sleepy Hollow, סדרה עם טוויסט מודרני על הסיפור האגדי של הרוכב חסר הראש, הביאה רייטינג גבוה בעונתה הראשונה ועם כל עונה חדשה, Fox ראו ירידה ממושכת ברייטינג שנמשכה עד עונה רביעית, שהוביל בסוף להחלטה לבטל את הסדרה.

הצופים הקבועים של רשת Fox נאלצו להפרד לאחרונה ממספר תוכניות, הדרמה המשטרתית Rosewood נחתכה מלוח הזמנים, לאחר מכן הגיע ביטולה של Pitch בשבוע שעבר וכעת הרשת מבטלת את הסדרה שהייתה בעבר פיצוץ ברייטינג – Sleepy Hollow.

הירידה המתמדת בפופולריות והכשלון של העונה הרביעית להעלות את הרייטינג, ככל הנראה נבעו מעזיבתה של השחקנית Nicole Beharie, שעוררה הרבה תגובות נגטיביות נגד הפקת הסדרה על היחס הנורא כלפיה בזמן צילומיה. למרות זאת, Fox האמינו שיצליחו בסדרה בלעדיה, למרות שהיא הייתה חלק משמעותי מהצלחת העונה הראשונה, הכימיה שלה עם Tom Mison הייתה פשוט נהדרת.

למרות זאת, Fox לא עזרו לסדרה כשהזיזו אותה באמצע העונה הרביעית למשבצת שלהם בשישי בערב (שידועה כמשבצת המוות בגלל שהרייטינג נמוך מהרגיל). כך שלמרות שהם אמרו שיש להם אמון במוצר, פעולותיהם הראו שהדבר לא כך.

זה מאכזב לראות סדרה שרצה מספר שנים מבוטלת, בעיקר כזאת שעל האגדה המפורסמת של הפרש חסר הראש. אבל כמו שהפרש תמיד חוזר בסיפור, אפשר לצפות שיהיו עוד סדרות וסרטים בעתיד שיקחו את הסיפור הפופולרי ויחזירו אותו למסך.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *