הצצות להמשכי העונות של סדרות הגיבורים של ה-CW

סדרות הגיבורים של ה-CW חוזרים בחודש הבא עם המשכי העונות הנוכחיות ויש לנו כמה פרטים למה לצפות.

לאחר סיום הקרוסאובר המסיבי של סדרות הגיבורים של ה-CW, התוכניות חזרו לעלילותיהם הממשיכות עם העונות יוצאות לחופשת החורף על טון גבוה, ב-Arrow לורל חזרה לחיים, ב-Flash בארי ראה את אייריס מתה,ב-Legends of Tomorrow הרעים השיגו סוף סוף את הקמע וב-Supergirl קארה עצרה את ארגון CADMUS ומון-אל מסתיר משהו.

במקרה ועוד לא ראיתם את הטריילרים של המשכי העונות, דיברנו עליהם בכתבות קודמות:

Arrow                       The Flash And Supergirl                         Legends of Tomorrow

מבט קצר לעונה החדשה של Arrow

בקטע הקצר הזה של Arrow, אנחנו רואים את דיגל ואוליבר מדברים על חזרה של לורל וכבר מתחילים לחשוד במה שקורה (האם היא ואחותה פשוט אוהבות לחזור לחיים כל הזמן?), בנוסף אנחנו רואים את דיגל לוקח את מעצרו די בקלילות ונחוש להוכיח את חפותו, בשונה מהפעם הקודמת בה נעצר שהרגיש שזה עונש שמגיע לו על אנדי, הדבר היחיד שמשאיר אותנו סקרנים זה מי הוא הבחור שאוליבר מכיר שיעזור לדיגל לצאת מזה? אני מניח שנגלה כשהסדרה תמשיך בחודש הבא.

מתח בין וואלי ובארי ב-The Flash

בהצצה הזאת אנחנו רואים שבפרק החדש של המשך העונה וואלי מציל את בארי ומעורר סוג של כעס בבארי שמתעצבן עליו שיעשה מה שהוא אומר, ככל הנראה המתח הזה נגרם אחרי המסע של בארי לעתיד בו הוא רואה את אייריס מתה אז עצם העובדה שוואלי הציל אותו בטח גורם להרגיש עוד יותר חסר כוח בלהציל את אהובתו, אנחנו גם זוכרים לראות את וולס, ככל הנראה, פותח את המוזיאון של S.T.A.R Labs (כי פתאום הם צריכים כסף או לגרום למקום להראות נורמלי, אחרי 2 עונות), בכל מקרה זה יהיה כיף לראות את שני הספידסטרים באקשן בהמשך העונה.

נבלים של Supergirl חוזרים ומון-אל מוצא עבודה

בקליפ הפרומו החדש אפשר לראות מון-אל שעבר מעבודה בעיתון חדשות לשרירים עבור כריש הלוואות, סוף סוף מצא לעצמו עבודה בתור ברמן בבר של החייזרים, מה שבטוח הוא יקבל מלא טיפים ובטח נקבל איזושהיא סיטואציה שבנות יתחילו איתו וקארה תקנא.

בנוסף, ככל הנראה הנבלים Livewire, עם אישיותה המחשמלת (אוקיי, זה היה יותר מדי נדוש אפילו בשביל Supergirl) ו-Metallo, שראינו בתחילת העונה נלחם בקארה וסופרמן והיווה מתמודד קשה עבור שניהם עקב הקריפטוניט שמחזיק הסייבורג קרוב לליבו, חוזרים לסדרה בהמשך העונה לגרום עוד צרות, מה זה אומר? ובכן, היו מספר שמועות עד כה על קאט חוזרת לסדרה אחרי עזיבתה בתחילת העונה אז יכול להיות שזו הסיבה לחזרה של Livewire כי תמיד היה לי נקודה שחורה בלב שמורה עבור קאט, וחזרתו של Metallo יכול להיות כי כעת ש-CADMUS גמורים ולא שולטים בו עוד, אז הוא מחליט אולי ללכת אחרי בתה של ראש הארגון, לינה לות’ר, מה שייצור המשך התפתחות בין סופרגירל ולינה, בנוסף זה הזדמנות פז לאפשר לקארה לנצח את Metallo לבד, בלי חבריה או סופרמן וממש לסמל כמה היא חזקה.

כשכל כך הרבה מתוכנן עבור הגיבורים שלנו, סיכסוכים, תעלומות ואויבים מן העבר, נראה שה-CW הכינו לנו משהו מעניין לראות בחורף 2017.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה