הבמאי ג’יימס גאן יצר סרט אימה חדש עבור Sony

נראה שהבמאי ג’יימס גאן יצר סרט אימה ל-Sony Pictures שמתוארך לצאת בנובמבר הקרוב.

מוקדם יותר הקיץ, ג’יימס גאן רמז על הכרזת סרט מפתיעה במהלך הפאנל בכנס קומיקון סן דייגו 2018, אבל החשיפה נדחתה ברגע האחרון אחרי שאולפני Disney פיטרו אותו מתפקידו כבמאי של “שומרי הגלקסיה חלק 3” של Marvel. בהתחשב בהחלטתה הפתאומית של Disney לשחרר את גאן, Sony לא רצתה לקחת כל סיכוי להכתים את המצגת שלה, ולכן בוטלה החשיפה.

לפני קומיקון סן דייגו עלו השערות שגאן עובד על עיבוד למנגה היפנית  Berserk או למשחק Bloodborne מ-2015 שנוצר על ידי הסטודיו המוערך FromSoftware.  מאז שההכרזה לא הגיעה, מעריצים לא קיבלו אישור או הכחשה הקשורות להשערות. למרות ש-Sony מעולם לא הכריזה על הסרט, נראה שהיא עדיין מתכננת להוציא אותו בהמשך השנה.

Bloodborne
bloodborne

לוח זמנים שפורסם לאחרונה מ-Sony Pictures חושף סרט אימה ללא שם של ג’יימס גאן שיצא לקולנוע ב-30 בנובמבר. בהתחשב ברשימה הרשמית הזאת, נראה כאילו הסרט של גאן כבר נעשה, וזה יהיה מאוד מוזר. גם אם גאן הצליח לצלם סרט שלם בלי שאף אחד ידע, עדיין יש הרבה שאלות שצריך לענות עליהן.

למרות שלא ידוע על מה הסרט יהיה, העובדה שהוא סרט אימה מתאים בעיקרון להשערות בנוגע לעיבוד ל-Bloodborne. למרות שהמשחק יותר אקשן-מסתורין מאשר אימה, עדיין יש בו אלמנטים איימתים שיתורגמו טוב למסך הגדול. זה לא אומר שסרטו של גאן הוא עיבוד ל-Bloodborne, אבל עד ש-Sony תשחרר את הסרט רשמית, זה כל המידע שיש לקהל.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה