ספיידרמן חוזר ליקום הסינמטי של Marvel

אחרי תהפוכות, שבירות לב ופרידות, ספיידרמן חוזר באופן רשמי אל יקום הסרטים של חברת Marvel

אחד הנושאים המדוברים בחודשים האחרונים היה ללא ספק עזיבתו של ספיידרמן (טום הולנד) של חברת Sony מהיקום הסינמטי של Marvel אחרי ששני הצדדים לא סגרו על הסכם ביניהם. חשבנו שזה סופו של איש העכביש כחלק מהיקום, אחרי שנראה שגם Marvel מתכננת להמשיך את היקום בלעדיו וגם Sony עם תוכניות משלה ליקום סינמטי עם ונום ומורביוס. אבל נראה שכל זה היה דיבורים לשחק אותה קשוח.

נשיא אולפני Marvel קווין פייגי שיחרר הודעה רשמית לעיתונות אחרי שחברת Marvel ו-Sony סגרו עסקה.

אני נרגש שהמסע של ספיידי ב-MCU ימשיך, ואני וכולנו באולפני Marvel מאוד נרגשים שאנחנו זוכים להמשיך לעבוד על זה, ספיידרמן הוא אייקון עוצמתי וגיבור שהסיפור שלו חוצה עידנים וקהל מכל העולם. הוא גם במקרה הגיבור היחיד עם כוח העל לחצות יקומים קולנועים, אז בזמן ש-Sony תמשיך לפתח את יקום הספיידרמן שלה, אי אפשר לדעת אילו הפתעות מחכות בעתיד.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

לפי דבריו של פייגי, נראה שחברת Sony תמשיך את התוכניות שלה להרחיב את יקום הסרטים סביב ספיידרמן בזמן שיקום הסרטים של Marvel ימשיך לעבוד עם איש העכביש, אבל זה נשמע גם שהוא רומז שאולי נראה גיבורים נוספים של Marvel ביקום שחברת Sony בונה, ואולי זו הייתה ההצעה המשכנעת שהחזירה את Sony להסכם.

בכל מקרה, זה נהדר לראות את איש העכביש של טום הולנד חוזר ליקום הסרטים ומעריצים כמובן ישמחו לקבל המשך ראוי ל”ספיידרמן: רחוק מהבית“.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

תגובה אחת

  1. סוף סוף

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *