תאריך היציאה של Space Jam 2 נחשף

הכינו את נעלי הספורט ותוציאו את מדי הכדורסל מהבוידעם- Space Jam 2 מקבל תאריך יציאה.

אי שם בשנת 1996, כשחלקנו היינו ילדים וחלקנו עוד לא נולדו, יצא סרט שנשמע היום כמו מסחטת כסף מיותרת- Space Jam (בעברית: ספייס ג'אם).
Space Jam היה סרט בכיכובו של מייקל ג'ורדן ודמויות הלוני טונס בסרט ששילב לייב-אקשן ואנימציה, ובמרכזו משחק כדורסל על גורל העולם.

רוב מי שגדל בשנות ה-90 זכה לראות את הסרט לפחות פעם אחת (לי היה אותו בקלטת וידאו- זכיתי לראות אותו הרבה יותר מפעם אחת), והוא זכור לטובה אצל רובנו (אני מעריך).
השילוב של דמויות הלוני טונס שכולם אוהבים, ביחד עם שחקן הכדורסל המפורסם (ויש שיאמרו האהוד) ביותר של העשור, שבדיוק באותן שנים היה בהפסקה מהמשחק- הביא לסרט שגרף בקופות ברחבי העולם כ-250 מיליון דולר.

בשנת 2016 החל פיתוח סרט ההמשך ללהיט הניינטיז, כאשר שחקן הכדורסל לברון ג'יימס לוהק להיות הדמות המרכזית בסרט, במקום ג'ורדן. יחד איתו נבחר ג'סטין לין (סרטי "מהיר ועצבני") לבימוי, והפרויקט נכנס להקפאה ללא פרטים נוספים למשך שנתיים. בשנה האחרונה הפרויקט חזר לתנועה, עם צירופו של הבמאי Terence Nance לצוות, ועם תסריט שייכתב על ידי אנדרו דאדג' (Andrew Dodge), ועם במאי "הפנתר השחור" ריאן קוגלר (Ryan Coogler) עתיד לשבת בכיסא המפיק.

כעת נראה שאולפני Warner Bros בטוחים מספיק בהתקדמות הפרויקט כדי להכריז על תאריך יציאה, הסרט שעלילתו לא ידועה ולא פורסמה עדיין, ישוחרר לאקרנים בתאריך 16.07.21- בעוד כשנתיים וחצי.

על פי תאריך היציאה ניתן להעריך כי הפרויקט עוד בחיתוליו, ואנחנו בוודאי לא נזכה לפרטים נוספים עליו בזמן הקרוב, למעט שהסרט עתיד להתחיל צילומיו במהלך הקיץ הקרוב, בהפסקת עונת ה-NBA הנוכחית.בנוסף, על פי השמועות, הסרט עתיד לשמש כאיתחול לסרט הפופולרי, ולא כסרט המשך, למרות השם Space Jam 2.

הסרט "Space Jam 2" עתיד לצאת לאקרנים בתאריך 16.07.21

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה