סדרת האדפטציה The Mist מבוטלת על ידי רשת Spike

אחרי עונה אחת בלבד, The Mist, סדרת האדפטציה לספרו של סטיבן קינג, מבוטלת על ידי רשת Spike

נראה שאדפטציות ליצירותיו של סטיבן קינג ממשיכות להיות הפוקוס של חדשות הקולנוע והטלוויזיה. בין אם זה העיבוד המצליח לסרט הליצן הרוצח "זה", טריילר חדש לסרט 1922 מבית Netflix או הביקורות הרעות שקיבל סרט האדפטציה המצופה "המגדל האפל". כעת, אנחנו מקבלים עדכון על ביטול של אחת מסדרות האדפטציה לספרו של קינג, The Mist.

The Mist, סיפור מצליח שעובד לסרט ב-2007, קיבל עיבוד למסך הקטן על ידי רשת Spike. הסדרה התחילה ברגל ימין עם 1.2 מיליון צופים אבל סבלה מירידה מתמדת ברייטינג לאורך העונה הראשונה, שנמשכה כ-10 פרקים, עד ביטול הסדרה באופן רשמי על ידי המנהלים של רשת Spike.

למרות שהסדרה נראתה מצולמת עם הפקה די איכותית, התקציב הדל עדיין גרם להפקה לקצץ באפקטים של המפלצות המוזרות, שגנבו את ההצגה בסרט משנת 2007, ומספר רב של מעריצי הרומן המקורי של קינג התלוננו שהסיפור והדמויות המרכזיות שונו לגמרי, כך שלא היה משהו מושך בסדרה עבור כל צופה שהראה עניין בסדרה, מה שמסביר את הצניחה המתמדדת ברייטינג.

בימינו, וגם בעבר, אדפטציה לאחד מספריו של סטיבן קינג לא תמיד מבטיח הצלחה. יכול להיות שעם תקציב טוב יותר, רשת מצליחה יותר ועיבוד מכובד יותר, היינו מקבלים אדפטציה מצליחה ל-The Mist, אבל בינתיים נצטרך להסתפק בסרט "הערפל" משנת 2007.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה