ג'יי ג'יי אברהמס מפתח עיבוד לסרט השם שלך

הבמאי הנודע ג'יי ג'יי אברהמס וחברת Paramount מפתחים עיבוד לייב-אקשן ל"השם שלך"

בשנת 2016, הגיע למסך הגדול אחד מסרטי האנימציה היפנית היפים בעשור האחרון, "השם שלך". הסרט לקח את הקונספט המיושן של שני אנשים שמחליפים גוף אחד עם השני ולקח אותו לכיוון חדש ומרגש עם דיבוב מצוין, סיפור מלא דרמה ואנימציה עוצרת נשימה. הסרט היה כל כך טוב שהוא זכה ל-98% ב-Rotten Tomatos ו-8.5 כוכבים ב-IMDB.

כמובן שעם כל סרט זר מצליח, הוליווד תחפש לנצל את הצלחתו ולהפוך אותו לנגיש יותר עבור קהל שלא אוהב אנימציה ולא אוהב דיבוב לאנגלית, ופה נכנס אחד הבמאים המצליחים של היום, ג'יי ג'יי אברהמס.

לפי דיווחים, חברת Paramount בשיתוף עם Bad Robot יעבדו יחדיו עם Toho Co כדי להביא את "השם שלך" לקהל רחב באמצעות עיבוד לסרט לייב-אקשן. אברהמס יפיק את הסרט לצד לינדסי וובר מחברת Bad Robot ו-Genki Kawamura, המפיק של הסרט המקורי.

למרות שזה נשמע כמו עוד מתכון לאסון כמו "הרוח במעטפת" וסרט האדפטציה של Netflix ל-Deathnote, בשונה משני סרטים אלו, סרט זה יורכב מיוצרי סרטים יפנים. הבמאי והתסריטאי של הסרט המקורי Makoto Shinkai מדבר על העיבוד החדש.

זה יווצר מהדמיון של צוות יפני ויורכב במדיום אמריקאי. כשפרויקט כזה משלב את תעשיית הסרטים של הוליווד, אפשר לצפות לאפשרויות חדשות שלא היינו מודעים אליהם- אני מצפה בקוצר רוח לסרט הלייב-אקשן.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

האם יש משהו בדבריו של Shinkai? ואפשר לקוות שהבמאי, שהביא לנו את "מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר" והחידוש לסדרת הסרטים של מסע בין כוכבים, יצליח לתת לנו עיבוד לייב אקשן מצליח לסרט האנימציה האהוב? אנחנו מאוד בספק. למרות זאת, אפשר לקוות שהחדשות על עיבוד זה יעוררו רצון באנשים להרחיב אופקים ולראות את הסרט המקורי, אני אישית מאוד ממליץ.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה