סדרות ספין אוף של "בובספוג מכנס מרובע" בפיתוח

20 שנה אחרי שהתחילה, "בובספוג מכנס מרובע" הולך לקבל סדרות ספין-אוף חדשות סביב דמויות אחרות מביקיני בוטום.

הסדרה החלה שידוריה בערוץ ניקלודיאון לפני 20 שנים, ב-1999, ועוקבת אחרי הספוג החביב עם הצחוק המרגיז: בובספוג מכנסמרובע.
אין מי שלא מכיר את הסדרה והדמויות, שכבר הפכו לממים ברשת, והסדרה זכתה לקהל מעריצים עצום- ואפילו נודע לא מזמן כי סרט מקור לדמויות נמצא בפיתוח.
בשנים האחרונות סרטי וסדרות ספין-אוף נוצרים עבור כל מותג, ואחרי 20 שנים, 2 סרטים, ספרים ו-12 עונות, גם זמנו של הספוג הגיע.

נשיא ערוץ ניקלודיאון בריאן רובינס (Brian Robbins) רוצה להמשיך ולמשוך קהל צעיר לצפות בערוץ, בייחוד היום עם כל שירותי הסטרימינג שמתרחבים ונוגסים ברווחים של שוק הערוצים המסחריים.
ניתן לשער כי חלק מההחלטה מגיעה עקב מותו של יוצר הדמות סטיבן הילנבורג (Stephen Hillenburg) בשנה שעברה, בין אם זו הייתה תזכורת כואבת לערוץ כי הדמות נוצרה לפני 20 שנים, שעוררה בהם את הרצון לחדש משהו הקשור בפרויקט חייו של הילנבורג, ואולי בחייו הוא לא אישר סדרות שיבוססו על העולם שבנה, ומותו מאפשר לערוץ ליצור תוכן חדש עם הדמויות המקוריות שלו.
סדרות הספין-אוף יתמקדו בדמויות אחרות שהוצגו במהלך הסדרה, כאשר הרעיונות מדברים על פטריק, סנדי או אולי בכלל סדרה שתתמקד בפלאנקטון.

הסדרה "בובספוג מכנסמרובע" עוד ממשיכה להיות משודרת בערוץ ניקלודיאון, ולא נראה שההחלטה על סדרות ספין-אוף תעצור את הערוץ מלהוציא עוד פרקים ועוד עונות של הסדרה המוצלחת.
הסדרה נחשבת לחומר המוצלח ביותר של הערוץ, ולמרות שסדרת הספין-אוף תתמקד בדמויות מהסדרה, לבטל את הסדרה המקורית יהיה הימור לא כדאי לערוץ.

הידיעה על סדרות ספין-אוף, בנוסף לסרט המקור שבפיתוח, רק מראה שהסדרה זוכה לעוד יותר פופולריות היום מהיום בו החלה שידוריה, אי שם במאי 1999.
היום ילדים שגדלו על הסדרה המקורית כבר מבוגרים מספיק כדי לתת לילדיהם לצפות באותו ספוג צהוב מצחקק מכין קציצות סרטן טעימות, ולצפות בו יחד.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה