“בובספוג מכנס מרובע”: ניקולודיאון הזמינה ספין אוף רשמי

סדרת ספין אוף לסדרת הילדים הסופר מצליחה- “בובספוג מכנס מרובע” מתחילה בפיתוחה אצל ניקולודיאון.

בובספוג, הספוג האהוב עלינו שחי באננס מתחת לים חגג לא מזמן 20 שנה להיווצרו. הדמות כמובן נוצרה על ידי- סטיבן הילנבורג ז”ל ותורגמה לעשרות מדינות ברחבי העולם, כשבארץ עידו מוסרי הוא זה שדובבה. כמובן הסדרה נהפכה לזיכיון מאוד מכובד, כאשר יצאו ממנה שני סרטים, ושלל לא קטן של קומיקסים ומשחקי וידאו.

אחרי 20 שנה שנחשפנו דרך חייו של הספוג להרפתקאות שלו עם חבריו- פטריק סטאר, סקווידוויד טנטקלס, סנדי צ’יקס, יוג’ין קראב ושלדון פלנקטון, נודע לנו על כך שסדרת ספין אוף חדשה נמצאת בפיתוח.
לפי דיווחים, הסדרה שתקרא- “Kamp Koral” לאו דווקא תתמקד באחת הדמויות המשניות, אלא בבוספוג עצמו ובמשך 10 פרקים תציג את הרפתקאותיו של הספוג בן ה-10 במחנה קיץ. התקציר של העלילה עוד לא פורסם, אבל ידוע שכנראה נראה אותו נהנה עם חבריי ילדות, שר שירים סביב המדורה (מתחת לים כמובן) וצד מדוזות.

כמובן בנוסף לסדרה החדשה, נקבל גם סרט שלישי בשם- “The SpongeBob Movie: It’s a Wonderful Sponge”, שיספר את סיפור המקור של העיר “ביקיני בוטום”. למרות שבהתחלה היו השערות שהסרט יציג את הספוג במחנה הקיץ, עכשיו עם הדיווחים על הסדרה, עלילת הסרט נשארת בסימן שאלה.

אחרי 20 שנה ש-“בובספוג מכנס מרובע” הצחיקה ילדים ומבוגרים כאחד הגיע הזמן לשינוי, ולמרות שאנחנו עדיין נקבל סדרה שתתמקד בגרסה צעירה של הספוג, אפשר להבין שזאת רק ההתחלה של מסע חדש ומופלא.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *