סילבסטר סטלון מרמז שהסרט קריד 2 יצא ב-2018

הסרט הבא בסדרת סרטי "רוקי", "קריד 2", ככל הנראה יגיע ב-2018, כך אומר סילבסטר סטלון

מייקל ב. ג'ורדן הצליח לכבוש אותנו כהיורש לסדרת סרטי "רוקי" עם הסרט מ-2015 בכיכובו בשם "קריד". הסרט נתן לנו רוקי זקן על סף מוות שמאמן את בנו הצעיר והמוכשר של אפולו קריד, חברו המנוח של רוקי. הסרט היה להיט בקופות ואפילו השיג לסילבסטר סטלון את מועמדות האוסקר הראשונה שלו מאז הסרט המקורי, שיצא ב-1976.

בסרט ההמשך, שני השחקנים יחזרו לתפקיד שלהם והאתגר הבא של דמותו של ג'ורדן הולך להגיע מהאויב לשעבר של רוקי, אייבן דראגו, המתאגרף הרוסי מהסרט הרביעי. דולף לונדגרן כבר התחיל להתאמן לקראת תפקידו בסרט וכעת נראה שגם סטלון בעצמו מתאמן.

https://www.instagram.com/p/BYg-HB0DcAW/

השחקן/במאי האגדי מודיע שהוא מתאמן וש"קריד 2" יצא ב-2018, לא מפתיע בהתחשב בכך שהוא מתכנן להתחיל צילומים בתחילת 2018, אז הסרט בטח יצא בחג ההודיה, בדומה לסרט הראשון. אבל מה זה אומר שסטלון מתאמן?

יכול להיות שנקבל איזשהו קרב חוזר בין רוקי ודראגו, שיוביל למותו של רוקי האהוב ויוביל לקרב בין קריד לדראגו. אבל אלו כעת רק ספקולציות וככל הנראה המוטיבציה של אדוניס תהיה שדראגו הרג את אביו בזירה.

אנחנו מצפים בקוצר רוח לפרטים נוספים לגבי הסרט ואם זה באמת הולך להיות הסרט האחרון בסדרת הסרטים בו ישחק סילבסטר סטלון, אז בואו נקווה שיקבל פרידה הולמת.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה