נחשפו השחקנים שייקחו חלק ב"מלחמת הכוכבים: פרק 9"

כל הכוכבים של "מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'די" חוזרים לסרט ההמשך האחרון בטרילוגייה החדשה

כותר "מלחמת הכוכבים" ראה לא מעט תלתלה בשנים האחרונות, בין אם זה הביקורות הרעות שקיבל "סולו", או השנאה של המעריצים ל"אחרוני הג'די", או מותה הטרגי של קארי פישר, כך שאף אחד לא ידע מה ג'יי ג'יי אברהמס יעשה עם הפרק התשיעי והאחרון של הטרילוגיה החדשה.

אחת השאלות הגדולות היו מי ישחק בסרט החדש, האם הנסיכה ליאה תחזור בצורה כלשהי למסך למרות מות השחקנית? האם רוז תקח חלק משמעותי בסרט אחרי תלונות המעריצים וההתקפות שסבלה השחקנית קלי מארי טרן ברשתות החברתיות? ובכן, התשובות לשאלות אלו, הן כן וכן.

חברת Lucasfilm הכריזה שההפקה של פרק 9 תתחיל החודש וחשפה את שמות השחקנים הראשיים, והם: דייזי רידלי, אדם דרייבר, ג'ון בויגה, אוסקר אייזק, לופיטה ניונגו, דונל גליסון, קלי מארי טרן, ג'ונאס סוטאמו, אנטוני דניאלס ובילי לורד, עם השחקנים החדשים נעמי אקי וריצ'רד גרנט. בנוסף, החברה אמרה שמהטרילוגייה המקורית יחזרו בילי די ויליאמס (לנדו) והתאומים סקייווקר, מארק האמיל וקארי פישר.

לאכזבת חלק מהמעריצים, רוז כן תחזור לככב בסרט החדש, אבל גם לשמחתם, "אחרוני הג'די" לא הייתה הפעם האחרונה שראינו את לוק סקייווקר, כיוון שהאמיל יחזור לשחק בסרט נוסף של הכותר וככל הנראה בתור רוח.

האמיל ניצל את עמוד הטוויטר הפופולרי שלו על מנת להגיב על צירופה של פישר המנוחה לסרט החדש.

מעריצים שחשבו שקפטן פאזמה שרדה את הנפילה אל תוך הלהבות, יתאכזבו לראות שגוונדלין כריסטי לא לוקחת חלק בסרט החדש. אבל לפחות אנחנו זוכים לראות את בילי די ויליאמס חוזר לכותר אחרי כמעט 40 שנה.

בין אם אתם מעריצים של "אחרוני הג'די" או לא, אי אפשר שלא לצפות בקוצר רוח לראות איך ג'יי ג'יי יסיים את טרילוגיית הסרטים החדשה ולראות בפעם האחרונה על המסך את לוק וליאה סקייווקר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה