corona - קורונה וירוס

כל הפרטים החדשים לגבי Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order מקבל תאריך השקה רשמי ואנחנו מגלים קצת פרטים על פיתוח המשחק, המשחקיות והסיפור

אחד המוקדים המרכזיים במהלך ה-Star Wars Celebration השנה בארצות הברית היה המשחק המצופה Star Wars Jedi: Fallen Order של EA ו-Respawn. המשחק הולך להיות ההזדמנות האחרונה של חברת EA להצליח עם כותר “מלחמת הכוכבים” של Disney וכבר זמן מה רצינו לשמוע עוד לגבי המשחק החדש והמצופה, כמו תאריך יציאה רשמי, הסיפור וכל הפיתוח שהתרחש מאחורי הקלעים.

אחד הפרטים שמספר מעריצים ציפו לשמוע לגבי המשחק הוא שהוא יפותח באמצעות המנוע הגרפי Frostbite של EA, מנוע שבו השתמשו בשני משחקי Battlefront של החברה ו-Anthem לאחרונה. אבל לפי הערה של המנהל הקהילתי של כותר “מלחמת הכוכבים” של EA נראה שזה לא מה שקורה עם Fallen Order- המשחק פותח באמצעות Unreal Engine 4, אחד המנועים הפופולרים בתעשייה, ולא על ידי Frostbite של EA.

לפני שהמשחק נחשף באופן רשמי קיבלנו פוסטר יפיפה של המשחק בו אנחנו רואים את גיבורינו עם חרב האור שלו והרובוט שלצידו וברקע משמיד כוכבים שהתרסק בכוכב שלג, תמונה אייקונית שמעריצים תמיד אוהבים לראות והמשכנו לחכות לחשיפה הרשמית של הסיפור של הפדוואן שהצליח לשרוד את פקודה 66 של הקיסר אחרי אירועי “נקמת הסית'”.

ובכן, אחרי המתנה ולא מעט ספקולציות, קיבלנו את הטריילר הרשמי במהלך ה-Star Wars Celebration עבור המשחק המצופה בכותר “מלחמת הכוכבים”, מוזמנים לראות:

כפי שהמפתחים אמרו בכנס, הטריילר לא מציג משחקיות ממשית, אבל הוא כן מכיר לנו את הגיבור שלנו והסיפור שלו- אתם תגלמו את הפדוואן הצעיר Cal Kestis, אותו מגלם כוכב הסדרה “גות’האם” קמרון מונאהן, שמנסה לשמור על עברו בסוד ובו בזמן להשלים את אימוניו כלוחם ג’די ולהמנע מהסוכנים המסוכנים של האימפריה. Cal יצטרך להמלט מכוכב Bracca אחרי שהוא חשף את כוחותיו בפומבי, ולאורך הדרך עם הרובוט BD-1 לצידו הוא יכיר חברים חדשים ויפגוש פנים מוכרות מהעבר.

במאי המשחק מ-Respawn Entertainment אמר במהלך התצוגה שהם התייעצו עם הצוות ב-Lucasfilm לגבי רקע הסיפור של Cal, בו האימפריה עלתה לשלטון והג’די מתחבאים ברחבי הגלקסיה. המטרה שלכם זה לשרוד ולנסות להחיות את מסדר הג’די לאורך המשחק שיכלול הרפתקה, קרבות ופאזלים לפתור.

למרות שלא זכינו לראות משחקיות כלל, קיבלנו קצת פרטים על איך השליטה ב-Cal תהיה. אתם תעזרו לפתח את יכולותיו של Cal ותלמדו את הגיבור הצעיר טכניקות לחימה חדשות וכוחות חדשים של הג’די במכניקת הקרב החדשנית של המשחק, בו בזמן תעזרו לו להתגבר על שלבים מאתגרים מהיקום המוכר של “מלחמת הכוכבים” עם פלטפורומות שתצטרכו לתמרן אותן. הקרב עם חרב אור, שמורכב מתקיפה, הגנה והתחמקות, יהיה חדשני וידרוש מכם אימון על מנת לשלוט בו. חוץ מלהשתמש ביכולות שלכם על מנת לשרוד, אתם תוכלו לחזור לבקר את הפלנטות השונות של המשחק ולהשתמש בכוחותיכם כדי לפתוח דרכים חדשות לאורך המסע שלכם.

לפני שקיבלנו תאריך רשמי של יציאת המשחק, נחשף רישום של המשחק באתר Amazon באיטליה שאמר שהמשחק יגיע אלינו ב-15 בנובמבר.

ובכן, בין אם זה היה חלק מהתוכנית של המפתחים או לא, נציגי Respawn חשפו באותו היום בכנס שהמשחק באמת יגיע ל-PlayStation 4, ה-Xbox One והמחשב האישי ב-15 בנובמבר ואנחנו מצפים בקוצר רוח.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *