אימה אמריקאית- הצצה לעונה החדשה

העונה החדשה של "אימה אמריקאית" תקרא "1984" לפי הצצה שסיפק יוצר הסדרה, ריאן מרפי.

אנתולוגיית האימה, "אימה אמריקאית" מציגה בכל עונה סיפור אחר. יוצר הסדרה, ריאן מרפי נוטה להשתמש באותה קבוצה של שחקני ליבה בכל עונה למרות השינוי בעלילה. שרה פולסון, אוון פיטרס, ג'סיקה לאנג, לילי רייב, קתי בייטס ואמה רוברטס הם חלק מהשמות היותר מוכרים ברשימת השחקנים הזו, ואליהם מצטרפים שחקנים נוספים שמתחלפים בין העונות. בעונה 8 מרפי החזיר את רוב הדמויות האהובות על המעריצים מעונות שונות ויצר קשר בין העלילות, ולאחר העלילה המקורית הזו, העונה הקרובה צפויה להתקדם לכיוון חדש. סדרת  האימה האתנולוגית של FX כבר התחדשה לעונה 10 שבכורתה נקבעה ל-2020, אך לפני כן העונה התשיעית עתידה לצאת בסתיו הקרוב. מרפי שיתף סרטון שחשף את השם של העונה החדשה.

"אימה אמריקאית: 1984" עולה על הגל של סדרות וסרטי אימה שמתרחשים בשנות ה-80. העשור לא נבחר רק בגלל הטרנד האחרון, אלא גם כי שנות ה -80 הייתה תקופה גדושה עבור קלסיקות האימה. חלק מהסרטים המוכרים שבכורתם הייתה בעשור הזה הם: "יום שישי ה -13" ו"הניצוץ" שיצאו בשנת 1980, ובהמשך סרטים כמו "סיוט ברחוב אלם", "ילדי תירס", "בית קברות לחיות", "היד", "לילה שקט וקטלני" ו"משחק ילדים". עד כה סיפור אימה אמריקאי התרחש במגוון עשורים ומאות, אך זו תהיה הפעם הראשונה שצוות השחקנים יהיה בשנות השמונים. יהיה מעניין לראות את השחקנים ב-1984, בעשור שמזוהה כל כך עם עלית הפופולריות של סרטי האימה.

עד כה, רק רוברטס וחבר צוות חדש בשם גאס קנוורת'י אישרו את הופעתם בעונה החדשה. פיטרס, שהוא בין השחקנים היחידים בסדרה שהופיע בכל עונה עד כה, הפתיע את המעריצים והודיע שהוא לא מתכוון להשתתף בעונה הקרובה. לעומתו פולסון, שהיא גם שחקנית דומיננטית בסדרה, צפויה לחזור לעונה 9. בקשר לשאר השחקנים, נגלה בהמשך ככל שהעונה תתקרב.

"אימה אמריקאית: 1984" תגיע אל ערוץ FX בסתיו הקרוב.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה