‘האן סולו’ יתחיל את צילומיו בפברואר וטריילר לפרק 8 קרוב מתמיד

לאחרונה שוחרר הסרט Rouge One שהינו ספין-אוף לסרטי Star Wars, ובקרוב מאוד נקבל ספין-אוף על דמותו האהובה של האריסון פורד – האן סולו.

לאחרונה, מנהלת Lucasfilms, קתלין קנדי, רואיינה על ידי הכתב Lizo Mzmiba מ-Comic Book על איזה שלב בתהליך הם של הסרט של האן סולו, וקנדי ענתה: “אנחנו מאוד קרובים, נתחיל את צילומנו בפברואר.” צילומי הסרט בתחילת 2017 מאשרים את הדיווח הקודם ונראה כי הסרט יצא בתאריך שהיה צפוי לצאת בו – מאי 2018.

אושר בעבר כי במאי הסרט יהיו פיל לורד וכריס מילר (The LEGO Movie, 21 Jump Street), והתסריט נכתב על ידי לורנס קסדן ובנו ג’ון. בתפקיד הראשי ישחק אלדן ארנרייך כשהאן סולו הצעיר, דונלד גלובר כלנדאו קלריסיאן הצעיר, ואמיליה קלארק כדמות לא ידועה. בסרט יופיע גם צ’ובאקה וכמובן המילניום פאלקון.

עוד בראיון, נאמר כי ייתכן ונראה טריילר לפרק 8 בקרוב מאוד. בראיון כשנשאלה מתי נוכל לראות קצת חומר מתוך הסרט הבא היא ענתה: “בקרוב מאוד. אנו נותנים לזה {רוג אחת} קצת זמן. בטח באביב, תתחילו לראות קצת דברים.”

עם זאת, בראיון שנערך עם השחקנית דייזי רידליי (ריי, The Force Awakens) לאתר  Empire Online, היא נתנה קצת חדשות מגניבות על התקדמות הבמאי על הסרט:

“הלכתי לפגוש את ריאן {במאי פרק 8} בחדר העריכה, וזה היה מאוד… {עושה רעש התרגשות} ריאן נשמע מאוד שמח. זה מאוד, מאוד מרגש. ריאן לא אוהב להראות דברים. ראיתי חלקים קטנטנים, אבל הוא אוהב כשזה מוכן. אז אני חושב שככל הנראה הפעם הראשונה שאראה את הכל יהיה כשהסרט יהיה גמור. אני לא חושבת שאף אחד יראה גרסה חתוכה מחוץ לצוות העורכים בחדר העריכה….”

למרבה הצער, רידליי לא ידעה מתי הטריילר צפוי להגיע אך אמרה כי:

“אני יכולה ככל הנראה לשאול, אך Rouge One יוצא בעוד שבוע, אז ניתן לזה לצאת, זה יהיה מדהים, ניתן לאנשים לעכל את זה קודם. צעד אחר צעד! אני יודעת שיש חגיגות שנה הבאה, נקווה שמשהו יוצג שם? זו השערה דרך אגב.”

חגיגות Star Wars יתקיימו ב-13 באפריל של 2017, התגובה של קנדי יכולה להתקשר מאוד למה שרידליי אמרה. נחכה ונראה, ובהחלט הסיכוי גבוהה ביותר.

הסרט ספין-אוף של האן סולו יצא ב-25 במאי 2018.  Star Wars פרק 8 יצא ב-15 לדצמבר 2017.

מתרגשים לקראת סרטים אלו? חושבים שיציגו לנו דברים בחגיגות מלחמת הכוכבים? כתבו לנו בתגובות למטה.

אודות רועי נגן

אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *