חברת Disney מכריזה על Star Wars Resistance

חברת הענק Disney מביאה סדרת אנימציה נוספת של כותר "מלחמת הכוכבים" בשם Star Wars Resistance

אחרי ההצלחה של סדרות כמו Star Wars: The Clone Wars ו-Star Wars Rebels, חברת Disney חוזרת לאחד הכותרים הרווחים ביותר שלה כדי להשיק סדרת אנימציה חדשה בשם Star Wars Resistance, סדרה חדשה שמתרחשת בטרילוגיית הסרטים הנוכחית.

הסדרה, כמו השם שלה, תתמקד בהתנגדות ובפרט בדמות בשם Kazuda Xiono, טייס צעיר שגויס לעזור לרגל על המסדר הראשון. אוסקר אייזיק (פו) וגוונדלין קריסטי (קפטן פאזמה) ידובבו את הגרסאות המצוירות של הדמויות שלהם ו-BB-8 גם ייקח חלק בסדרה. מנהל הסדרות Clone Wars ו-Rebels, דייב פילוני, שינהל גם את סדרה זו, שיחרר הצהרה רשמית על התוכניות שלו עבור הסדרה, יחד עם לוגו רשמי שאתם יכולים לראות למעלה:

הרעיון של Star Wars Resistance הגיע מהעניין שלי במטוסים וטייסי קרב של מלחמת העולם השנייה. סבא שלי היה טייס והדוד שלי הטיס ושיחזר מטוסים, אז זו הייתה השפעה גדולה עליי. ישנה היסטוריה ארוכה של מרוצים במהירות גבוהה במלחמת הכוכבים, ואני חושב שהצלחנו לתפוס את תחושת הריגוש בסגנון שבהשראת אנימציה יפנית, משהו שהצוות כולו רצה לעשות כבר זמן מה.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

עוד לא ידוע אם שאר הדמויות המרכזיות של סדרת הסרטים ייקחו בה חלק, אבל אני מצפה בקוצר רוח ל-Star Wars Resistance. פילוני הוכיח כבר בעבר את היכולת שלו להביא דמויות מעניינות וסיפורים מותחים מיקום מלחמת הכוכבים ואין לי ספק שהוא גם יצליח עם סדרה זו כשהיא תתחיל את ריצתה בסתיו הקרוב בערוץ Disney XD.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה