הצצה נוספת ואחרונה ל”מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר”

הסרט הבא של מלחמת הכוכבים מתקרב בצעדי ענק, ואולפני Disney מעלים את ההתרגשות לקראת סיום הסאגה של משפחת סקייווקר.

הטרילוגיה החדשה של מלחמת הכוכבים והסאגה של משפחת סקייווקר עצמה מתקרבת לסיום בסרט האחרון שעתיד לעלות לאקרנים בעוד שבועיים.
הסרט האחרון- “מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר” עתיד לסגור את הטרילוגיה החדשה של הסרטים, שהתחילה ב”הכוח מתעורר”.
לסרט יש הרבה ציפיות לענות עליהם, אחרי שהסרט האחרון- “אחרוני הג’דיי“, התקבל בביקורות מאוד חלוקות על ידי קהל המעריצים של הסרטים האהובים.
יש אפילו ציפיות רבות בקהל המעריצים, כי הסרט “יתקן” חלק מהטעויות שנעשו (לטעמם) בסרט האחרון.

לאחר שהתוודענו לשובו של הקיסר בסרט, ואולפני Disney החזירו את התקווה למעריצים לקראת הסרט החדש- אנחנו מקבלים גם פוסטר וגם טריילר חדשים.
ההתמקדות גם בטריילר וגם בפוסטר, הם ב”קרב האחרון”, הקרב בין בן סולו- הלא הוא קיילו רן, לבין ריי.
בקרב שיתרחש ככל הנראה בשיא הסרט- נזכה לראות את המלחמה על הגלקסיה, בין הצד המואר של הכוח, לבין הצד האפל.
את הטריילר עצמו תוכלו לראות כאן:

וכמובן לא שכחנו את הפוסטר החדש:

אין ספק שגם אם אתם לא מעריצים של “אחרוני הג’דיי”- ההצצות האחרונות ל”עלייתו של סקייווקר” בהחלט מעלות את התחושה כי הסרטים חוזרים למה שהפך אותם לתופעה בינלאומית ולאבן דרך בתרבות הפופ והגיקים ברחבי העולם.
גם הטריילר וגם הפוסטר מציגים את מה שככל הנראה יהיה נקודת השיא של הסרט האחרון- קרב ענקי בין המסדר הראשון לבין המורדים שיתרחש על אי מלאכותי או מפרץ כלשהו.

כעת- שבועיים לפני עליית הסרט לאקרנים ברחבי העולם- אין ספק כי אולפני Disney שאחראים להפקת כל המדיה תחת המותג של “מלחמת הכוכבים” מפרסמים את הסרט בכל המשאבים הניתנים להם- בכדי להחזיר את המעריצים לבוא ולראות את סיומה של אחת הסאגות הגדולות ביותר שנראו על מסכי הקולנוע.

האם אתם מתרגשים לקראת “מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר”? האם “אחרוני הג’דיי” היה הקש ששבר את גב הגמל והוריד להם לגמרי מהפרנצ’ייז? ואם כן- האם ההצצות החדשות שינו את כל זה? ספרו לנו בתגובות!

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *