מותג הגיימינג SteelSeries חוגג 20 שנות חדשנות

כשני עשורים חלפו מאז שחברת SteelSeries ומוצריה נכנסו לחייהם ולליבם של הגיימרים בכל העולם!

במשך שני עשורים חברת SteelSeries פעלה רבות לתחום הגיימינג, בין אם מדובר במתן חסות לקבוצות המקצועיות הראשונות בעולם ועד לאספקת ציוד גיימינג ממגוון סוגים!

SteelSeries הוקמה בשנת 2001 בדנמרק. באותה התקופה, מייסד החברה ג'ייקוב וולף-פיטרסן היה שחקן Counter Strike ממוצע שהשתמש במשטח עכבר רגיל שמשך אליו הרבה אבק ומנע משחק נוח. ג'ייקוב החליט לייצר משטח עכבר חדשני העמיד כנגד אבק, ובכך טבע את חתימתה של SteelSeries על המפה העולמית עם ה-Icemat, מוצר הגיימינג הראשון של החברה.

לאחר מכן, החברה הייתה הראשונה לספק לשוק את מקלדת הגיימינג המכאנית הראשונה בעולם לצד אוזניות הגיימינג הראשונות הכוללות מיקרופונים נשלפים, עכבר MMO ראשון מסוגו בעולם למשחקי Warcraft ועוד. 

בהמשך השנים יצרה החברה מגוון רחב של מכשירים, ונראה שהיא לא מתכוונת להפסיק בקרוב.

אתישם רבני, מנכ"ל SteelSeries אמר לרגל חגיגות 20 השנים: "עשרים השנים הראשונות של SteelSeries התאפיינו בחדשנות, באינספור מוצרים ראשוניים בשוק ובשיתוף פעולה אמיתי עם מקצוענים. יחד בנינו סצנת ספורט עולמית וזימנו את עלייתה המטאורית. אנחנו עובדים קשה על מנת להציב את הגבול הבא של המשחק עם חדשנות המוצרים והתוכנה שימשיכו להגדיר את התעשייה הזו גם בשנים הבאות. אנו יודעים שכל גימר יכול להרגיש כמו כוכב ולדחוף את המשחק רחוק יותר ממה שהוא אי פעם חלם."

כדי לחגוג את 20 שנות החדשנות, הוציאה החברה שישה סרטוני אנימציה קצרים שהופקו על ידי צוות היצירה הביתי שלהם. הסרטונים מדברים על פיתוח הטכנולוגיה והמחויבות להעביר את את הגבולות במשחק. תוכלו לצפות בקלות בסרטונים ממש בסוף הכתבה או באתר הייעודי של החברה.

מעבר לכך, על מנת להנציח את מורשת הספורט שלהם, מכנסת החברה טורנית בכורה מקוון העונה לשם The SteelSeries Invitational, שיתקיים בין התאריכים 13-28 לפברואר. הטורניר יוזרם בשידור חי באתר הסטרימינג Twitch ויציב צוותי גיימרים מקצועיים מכל קצוות תבל בקרב אחד נגד השני על התהילה.

אנחנו מאחלים הרבה מזל טוב ל-SteelSeries ומקווים לראות מהם עוד שנים רבות של עשייה ופיתוח בתחום הגיימינג!

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. טכנאי מחשבים, גיימר וגיק משכמו ומעלה, כיום כתב הטכנולוגיה של Ynet.

השאר\י תגובה