מתוכנן קרוסאובר מוזיקלי בין Supergirl ו-The Flash

רציתם לראות פעם את בארי (The Flash) וקארה (Supergirl) שרים יחד במחזמר? גם אני לא, אבל מסתבר שזה משהו שנקבל בהמשך העונה.

The Flash, סדרת הקומיקס האהובה של ה-CW וקנייתם האחרונה, Supergirl, הביאה לנו בין הכימיות הכי טובות בין שני גיבורים בטלוויזיה, למרות שלראות את בארי הקליל ואוליבר (Arrow) הרציני מתקשרים תמיד חימם את הלב אבל לראות את קארה ובארי חמודים אחד לשני יצר את אחד הזוגות שצופי הסדרה הכי רצו לראות ביחד ואפשר להגיש תמיד את הכימיה הטובה בין שני השחקנים, ה-CW אז החליטו, למה לא לנצל את הכימיה הזאת בפרק מחזמר עם נבל מהסדרה המצוירת Batman: The Brave and the Bold בשם The Music Meister.

זאת לא פעם ראשונה שראינו מחזמר מגיע לתוכנית טלוויזיה עם גיבורים, אחת הסדרות האהובות של שנות ה-90 וה-2000 בבימויו של ג'וס וידון (אגדת קומיקס), "באפי ציידת הערפדים" גם הביאה לנו 2 פרקים מחזמר אחרי ששד גורם להם לשיר עד שימותו, זינה הנסיכה הלוחמת גם אימץ את אותו הרעיון באחד מהפרקים שלהם, זה רעיון משעשע ולפעמים השירים קליטים אבל רק המחשבה שקארה ובארי רצים מהר, עפים ושרים, נשמע לי כל כך מגוחך, אפילו שגרנט גוסטין (שמשחק את בארי) התחיל את תהילתו בסדרה "Glee" באמצעות שירה וריקוד.

המפיק של הסדרה, Andrew Kreisberg, מסביר בראיון לאחרונה על המשקל של המחזמר על הסיפור והדמויות, הוא אומר שהפרק יגיע מתי שבארי אלן וקארה דנברס יהיו בפרשת דרכים משמעותית בחייהם.

מה שתמיד אהבתי בקשר למה שג'וס וידון היה עושה עם "Hush" או "The Body" בבאפי, זה שהיה לו פרקים מאוד מיוחדים, אבל הם היו מיושרים עם העלילה המתמשכת. אז מתי שנגיע לפרקים המוזיקלים, גם בארי וגם קארה ימצאו את עצמם בצומת דרכים קריטית בסדרות שלהם, ולחוויה של המחזמר יהיה השפעה עוצמתית על המשך הסדרות.

ראיון מלא בלינק הבא.

העובדה ש-Kreisberg מזכיר את באפי מאוד מעניינת, אחד הפרקים האהובים של הסדרה בעונה 6 היה "Once More, With Feeling" ומיד לאחר ההכרזה על פרקי המחזמר של סדרות ה-CW, היו מספר שמועות שפנו לוידון בבקשה לביים אותם, למרות שהשמועות לא אושרו על ידי במאי הנוקמים או מישהו מההפקה.

אני מניח שנצטרך לחכות ולראות אם המחזמר ייושם טוב לתוך הסדרות, הרעיון מתאים לסדרה קלילה כמו Supergirl אבל The Flash מנסה טון יותר אפל ורציני, בעיקר עם מותה העתידי של אייריס, אפילו שמעריציו של גוסטין ישמחו לראות את השחקן המוכשר חוזר לשיר שוב, עדיין יש סיכון להתנגשות אווירתית בעלילה של העונה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה