סופרגירל תגיעה לסיומה עם עונתה השישית

הסדרה של נערת הפלדה סופרגירל ב-CW תגיע לסיומה עם העונה הבאה של הסדרה

מעריצים של הקומיקס של DC תמיד היו צמאים ליקום לייב-אקשן של ליגת הצדק של החברה, ובזמן ש-Warner Brothers כשלו לעשות זאת, רשת ה-CW הצליחה בלי שאפילו תיכננה זאת, תודות לסדרות כמו "החץ", "הפלאש", "אגדות המחר", "ברק שחור" ו"סופרגירל", ואחרי שנאלצנו להיפרד מהחץ הירוק בשנה שעברה, אנחנו כעת גם נאלצים להיפרד לשלום מנערת הפלדה שמצאה את ביתה ב-CW.

העונה השישית של הסדרה "סופרגירל", שעוד לא התחילה הפקה, תהיה האחרונה של הגיבורה. העונה השישית תכלול 20 פרקים ותתחיל הפקה בקרוב מאוד, והוחלט לסיים איתה את ריצת הסדרה על פי החלטה של כוכבת הסדרה מליסה בנויסט, מנהלי ה-CW והמפיקים בעקבות עיכובי ההפקה (בגלל הקורונה) והירידה המתמשכת ברייטינג.

העונה השישית תתחיל את צילומיה בלי הכוכבת, היות והודיעה השנה שהיא בהריון, והיא תצטרף להפקה בהמשך. מליסה שיחררה הצהרה רשמית באינסטגרם לסיום הסדרה:

אין ספק שלסדרה הייתה השפעה עוצמתית על חובבי קומיקס ועל ילדות שמעריצות כעת את נערת הפלדה, והם כולם יצטרכו כעת לראות אותה עפה אל האופק בפרידה. אבל אפשר להגיד בלב שלם שהסדרה ניצלה כל עונה לקחת את קארה למקומות חדשים וחוויות חדשות, ועם הסדרה המתוכננת של סופרמן ולויס, אנחנו יכולים רק לקוות לראות את סופרגירל חוזרת להופעות אורח וקרוסאוברים אחרי שניפרד ממנה בעונה הקרובה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה