סופרמן ולויס: ה-CW הזמינה סדרת בת חדשה

ה-CW הזמינה סדרת בת ל”סופרגירל”- “סופרמן ולויס” בכיכובם של טיילר הקלין ואליזבת’ טולוץ’ שתשודר עוד השנה.

במהלך אירוע הקרוסאובר Crisis on Infinite Earths, רשת השידור The CW הבהירה שבמהלך האירוע בן חמש השעות היקום הטלוויזיוני שלה ושל DC הולך להשתנות בצורה ניכרת. הזוג טיילר הקלין ואליזבת’ טולוץ’ כאיש הפלדה ולויס ליין כבר הוצגו על המסך בקרוסאובר Elseworlds והתקבלו היטב על ידי הקהל. לכן זה היה רק עניין של זמן עד שסדרת הבת תתחיל להיווצר. לפני שידור הקרוסאובר, ה-CW הביאה את “סופרמן ולויס” לפיתוח אצל המפיק הבכיר של כל סדרות Arrowverse- גרג ברלאנטי.

הסדרה תעקוב אחר קלארק קנט ולויס ליין העוסקים בחייהם העמוסים ומלאי ההרפתקאות תוך כדי התמודדות עם חלק נוסף בחייהם: הורות. הזוג חשף שהם מצפים לילד כבר בקרוסאובר של 2018, אך הצופים זכו לראות את ילדם- ג’ון קנט לראשונה רק לאחרונה, בשלושת הפרקים הראשונים של Crisis on Infinite Earths.  על פי הדיווחים, הליהוק כבר החל כאשר מחפשים שני נערים מתבגרים שיהיו חלק מצוות השחקנים הראשי. עם סיום הסדרה “החץ” והשינוי הגדול שה-Arrowverse הולך לעבור, נראה שתהליכי ההפקה של הסדרה מתקדמים במהירות.

רשת ה-CW הכניסה את הסדרה “סופרמן ולויס” רשמית אל הלוח של עונת הטלוויזיה 2020-2021. היא הביאה את טוד הלבינג, המפיק הקודם של “הפלאש” להוביל את תהליך הכתיבה יחד עם גרג ברלאנטי (טיטאנים וסדרות ה-Arrowverse) ושרה שכטר (סופרגירל), ואת ג’ף ג’ונס (טיטאנים, סטארגירל, ליגת הצדק) כמפיק בפועל.

“סופרמן ולויס” היא אחת משתי הסדרות של DC שה-CW עבדה על פיתוחן, כהאחרת היא סדרת הבת של “החץ”, Green Arrow and the Canaries. בעוד שפרק הפיילוט ישודר ב-21 בינואר, זו התכנית היחיד של DC שלא הוחלט אם תצא לפועל או לא לפני שידור הפיילוט. לפי דיווחים לא ידוע מה יעלה בגורל Green Arrow and the Canaries, וגם אם יחליטו לקחת אותה, לא בטוח שהיא תשודר בעונת הסדרות הקרובה וניאלץ לחכות עוד יותר משנה עד שנקבל אותה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה