System_Shock_Remastered

System Shock Remastered מציג – משחקיות של שלב שלם

System Shock Remastered, אחת מיצירות המופת הקלאסיות משנות ה-90 חוזר אלינו בגרסה מעודכנת ואנחנו יכולים לראות איך שלב שלם מהמשחק נראה היום.

אולפני Nightdive גייסו בשנים האחרונות מיליוני דולרים עבור פרויקט שאפתני ששחקנים רבים מצפים לו בקוצר רוח: System Shock Remastered. המשחק הקלאסי יצא בשנת 1994 וזכה לאהבה רבה מצד המבקרים ומצד קהילת השחקנים. לכאורה מדובר במשחק יריות ממבט ראשון המתרחש בעתיד דיסטופי סייברפאנקי. אם נזרוק אבן ל-Steam אנחנו נפגע בשלושה משחקים כאלו בממוצע. אבל מדובר כאן במשחק שדחף את הז'אנר קדימה גם מבחינת משחקיות וגם מבחינת נראטיב ואינטראקטיביות במשחקים. הוא ללא ספק נמצא קרוב ברשימה ל-Half Life הראשון בהשפעות על הז'אנר בפרט והתעשייה בכלל. בנוסף, מדובר באב הרוחני של סדרת BioShock. ועכשיו אנחנו קיבלנו הצצה של מעל עשרים דקות לגרסה החדשה של המשחק. מאיך שזה נראה מהטריילר העדכון היחידי למשחק הוא בגרפיקה וממשק המשתמש נראה אותו דבר (רק יפה יותר כמובן). כמו כן, לא מדובר בגרסה סופית ואפשר לראות חלקים מהשלב שנראים כאילו עוד לא עודכנו, או לא עודכנו עד הסוף ועוד יכולים להשתנות בדרך הארוכה העומדת בין המשחק ליציאתו לשוק.

System Shock Remastered נמצא כרגע, על פי המפתחים, בשלב Pre-Alpha ואנחנו עוד לא קרובים לתאריך יציאה רשמי. עם זאת, המשחק אמור לצאת למחשבים האישיים, כולל עבור מערכות ההפעלה iOS ו-Linux, ועבור קונסולות ה-Xbox One וה-PlayStation 4.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה