טריילר מלא חדש ל”צעצוע של סיפור 4″

צעצוע של סרט – הסרט הרביעי בסדרת “צעצוע של סיפור” מקבל טריילר.

הסרט הרביעי בסדרה המוכרת “צעצוע של סיפור” עתיד לצאת ב-21 ביוני 2019 עם שלל תהפוכות ותסבוכות מעניינות בעלילה.

פורקי הוא הצעצוע האהוב של הכוכבת בסרט, הילדה בוני. הוא בטוח שחייו עומדים להסתיים בארוחה אחת ולכן נמלט בלילה מהמשפחה. כעת מוטל על השריף וודי ושאר חבריו הצעצועים לעזור לו להבין כיצד להיות צעצוע אהוב ולהותיר לבוני זיכרונות נצחיים ממנו. עם זאת נקודת השקפתו של וודי משתנה כשהוא מתאחד עם בו פיפ הישנה. צפו בטריילר הרשמי:

זאת תהיה הרפתקה שתכלול גיבורים ישנים ואהובים לצד דמויות מרגשות וחדשות. הרפתקה זו תראה עד כמה העולם גדול ומרהיב מנקודת מבטו של הצעצוע.

“צעצוע של סיפור” שוחרר על ידי Pixar לפני 24 שנה ומעולם לא אכזב את קהל הצופים. הטרילוגיה כולה הייתה מוצלחת אפילו בעדיפות לסרט השלישי. נדיר למצוא אהבה רצופה בסדרת סרטים ואני בטוחה שלא יחול שינוי גם בסרט הרביעי. מדובר באנימציה איכותית שיהנו ממנה מעריצים מושבעים של כל הטרילוגיה וגם מעריצים חדשים. שריינו את התאריך והצטרפו לעולם המגניב של הצעצועים והחברים הכי טובים שלנו.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *