סיקור המשחק: Team Fortress 2

Team Fortress 2

 

 

Team Fortress 2 הוא משחק רשת אשר פותח על ידי Valve ומבוסס על מנוע Source. המשחק יצא ב- 10 באוקטובר 2007 כחלק מה "Orange Box", חבילה שמכילה 5 משחקים שפותחו על ידי Valve. המשחק הינו משחק המשך למוד Team Fortress Classic אשר יצא בשנת 1996 ל-Half Life. המשחק מתאפיין בעיצוב ייחודי, אשר בניגוד לשאר משחקי ה- FPS אינו מנסה לחקות את המציאות. כמו כן, המשחק זכה בפרסים רבים על עיצובו הייחודי, על משחקיותו התוססת, ועל העדכונים השוטפים אשר Valve מוציאה עבורו, המוסיפים נשק חדש ומפות חדשות למשחק. את המשחק ניתן לקנות מחנויות משחקים שונות כחלק מהקופסה הכתומה,אך כיום ניתן להורידו בחינם מSteam.

 

שם המשחק: Team Fortress 2
סוג המשחק: משחק מחשב
ז'אנר:פעולה
שנת יציאה: 2007-2008

 

[sam id="1" codes="true"]

 

מצבי משחק:

 • Capture Points – מצב משחק זה מתחלק לשני סוגים:
  • במפה ישנן מס' נקודות, כאשר על קבוצה אחת להשתלט על כל הנקודות במסגרת הזמן ועל הקבוצה השנייה להגן על הנקודות, כך שישארו
  •  בשליטתה. המשחק נגמר כאשר הקבוצה ההתקפית כובשת את כל הנקודות, או כאשר נגמר הזמן.
  • במפה מספר נקודות שליטה, כאשר בתחילת המשחק שתי הקבוצות מקבלות מספר זהה של נקודות בשליטתן. המטרה של שתי הקבוצות היא להשתלט על הנקודות של האויב עד שהן משתלטות על הנקודה האחרונה, הצמודה לבסיס האויב.
 • Capture The Flag – המטרה היא להעביר את המזוודה ("הדגל") מבסיס האויב לבסיס שלך.
 • PayLoad – המטרה של הקבוצה ההתקפית במצב זה היא להזיז עגלה, עמוסה בחומרי נפץ, לנקודה (או דרך מספר נקודות) במפה, בעוד שמטרת הקבוצה ההגנתית היא לעצור בעדם.
 • PayLoad Race – מצב זה דומה למצב הקודם, אך במצב זה ישנן שתי עגלות, עגלה לכל קבוצה. כל קבוצה מזיזה את עגלתה לכיוון הנקודה האחרונה, תוך כדי נסיונות לעצור את הקבוצה היריבה מלהשלים אותה מטרה.
 • Arena – המטרה במצב זה היא להרוג את כל חברי הקבוצה היריבה. במצב זה, לא חוזרים לחיים לאחר מוות ואפשר לחזור רק בתחילת הסיבוב הבא. אם עברה דקה והמטרה עדיין לא הושלמה, נקודת שליטה במרכז המפה תיפתח לנסיונות הכבישה של שתי הקבוצות. כאשר הנקודה נכבשה או שכל חבר קבוצה מסוימת נהרגו, הסיבוב מסתיים.
 • King of the Hill – על הקבוצות במצב זה להשתלט על נקודה אחת הממוקמת במרכז המפה. הקבוצה הראשונה שמצליחה לשלוט בנקודה במשך שלוש דקות, זוכה בסיבוב.
 • המשחק כולל 9 דמויות שונות, כל אחת בעלת טקטיקת לחימה משלה, אני לדוגמא הכי אהבתי את הSpy, המרגל, שאיתו אפשר לתקוף אויבים בסתר, ולהתחפש לדמויות אחרות.
  לכל דמות יש נשק , נשק משני ועוד נשק כגון מחבט, פטיש, אגרופים וכו', כל אחד והמייחד אותו.
 
[sam id="1" codes="true"]

Team Fortress 2 Minimum System Requirements
CPU: 1.2 GHz Processor 
RAM: 256 MB
Graphics Card: DirectX 7 capable graphics card 
Windows 2000/XP/ME/98 
Mouse 
Keyboard 
Internet Connection
CD or DVD rom drive

Team Fortress 2 Recommended System Requirements
CPU: 2.4 GHz Processor 
RAM: 512 MB
Graphics Card: DirectX 9 capable graphics card 256 MB
Windows 2000/XP/ME/98 
Mouse 
Keyboard 
Internet Connection

עדכוני משחק:

מאז יציאת המשחק, המשיכה חברת Valve (חברת הפיתוח) לתמוך בו. התמיכה כוללת הוצאת עדכונים, שיווק ותמיכה בטורנירים התחרותיים. המשחק עודכן מספר רב של פעמים ביחס למשחקים האחרים של החברה, וביחס למשחקים אחרים בכללי. חלק מהעדכונים הם תיקוני באגים, וחלקם הוספת מודים, הוספת מפות ושינוי ממשי של המשחק (הוספת מערכות שלמות). העדכונים המסיבים של המשחק הכבידו בצורה משמעותית על המעבד והזכרון. דרישות המערכת הנ"ל יריצו את המשחק בגרפיקה הנמוכה ביותר, אם בכלל.

 

 

 

 

 

עד כאן הסיקור שלי, תהנו 🙂

אודות natanz1