שליחות קטלנית 2 מקבל שיחרור בתלת מימד

אחרי יותר מ-25 שנים, אחד מסרטי המדע בדיוני הכי טובים בכל הזמנים, “שליחות קטלנית 2”, מקבל גרסה קולנועית בתלת מימד

ג’יימס קמרון עושה את חזרתו לכותר שהוא יצר בשנות ה-80, “שליחות קטלנית”. אבל לפני שיאתחל את סדרת הסרטים, הוא החליט לעבוד עם צוות ההמרה הכי טוב בעולם בשביל להביא לנו גרסה תלת מימדית חדשה של “שליחות קטלנית 2”.

גרסאות תלת מימד לסרטים קלאסים הן תופעה גוברת בשנים האחרונות, סרטים כמו “בחזרה לעתיד” ו”פארק היורה” קיבלו גרסה ב-3D ואפילו “טיטאניק”, גם של ג’יימס קמרון, קיבל גרסה בתלת מימד כששוחרר מחדש לקולנוע ב-2012.

כעת קמרון לוקח את אחד מסרטי המדע בדיוני הכי אהובים בכל הזמנים ומחדש אותו עם טכנולוגיית תלת מימד. בקליפ הבא הוא מדבר על הסיבה לשחרור מחדש והשינויים שהסרט יעבור.

אני לא יודע מה איתכם אבל אני אשמח לראות את “שליחות קטלנית 2” סוף סוף על מסך הקולנוע, ולמרות שהתלת מימד של חידושים אלו בדרך כלל היה מאוד שטחי, אנחנו מדברים אחרי הכל על האיש שהביא לנו את אחד מסרטי התלת מימד הכי מרשימים בהיסטוריה, “אווטר”, שאף אחד עוד לא הצליח להתעלות עליו.

השחרור מחדש של “שליחות קטלנית 2” ייתן הזדמנות לצופים צעירים להעריך את יצירת המופת שיצאה לאור ב-1991 ויאפשר להם לראות סרט טוב (לשם שינוי) של ארנולד שוורצנגר בתור המחסל. “שליחות קטלנית 2” יוצא למסכי הקולנוע בפעם הראשונה בתלת מימד ב-25 לאוגוסט.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה