אהבה בשחקים מקבל סרט המשך ב-2019

סרט המשך לקלאסיקה משנות ה-80 “אהבה בשחקים” יוצא ב-2019 ומקבל את Joseph Kosinski כבמאי

“אהבה בשחקים” היה הסרט שהזניק את הקריירה של טום קרוז וואל קילמר בשנות ה-80. הסרט כלל רומנטיקה, קומדיה, אקשן ומטוסים. סרט המשך היה בדיבורים כבר זמן מה אבל סבל אינסוף בעיות הפקה מכותבים ועד מציאת במאי מתאים. אבל כעת נראה שהסרט הולך לצאת ב-2019.

אחרי שטום קרוז בעצמו אישר שישתתף בסרט ההמשך, התקבלה ההודעה שהסרט יצא בעונת הקיץ של 2019, ב-12 ביולי. בנוסף, העלילה תעקוב אחרי מאווריק שכעת מדריך דור חדש של טייסים צעירים.

עד כה לא ידוע על עוד שחקנים שאמורים להצטרף לסרט, אבל הבמאי Joseph Kosinski שעבד עם קרוז על סרט המדע בדיוני המצליח “אבדון” נבחר על ידי Paramount לביים את סרט זה (ככל הנראה לבקשתו של טום קרוז).

חברת הסרטים Paramount וטום קרוז לוקחים סיכון די גדול פה- כבר הוכח לאחרונה שסרטי המשך ואיתחולים לסרטים קלאסים אהובים לא מצליחים, כמו במקרה של “היום השלישי : התחדשות” ו”זולנדר 2″. אבל אלו היו סרטים שהיו כתובים בצורה מאוד רעה. אם “אהבה בשחקים 2” יכתב בצורה טובה ויעורר את תחושת הנוסטלגיה שצריך בצופים, אז בהחלט יש לו סיכוי להצליח ב-2019.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *