“שליחות קטלנית: גורל אפל” – טריילר חדש

עד כה ראינו את ההצלחה הכבירה שהשיגה סדרת הסרטים מסוגת המדע הבדיוני והפעולה. הסרט הראשון “שליחות קטלנית” יצא ב-1984 והשני “יום הדין” יצא ב-1991. כעת נדבר על “שליחות קטלנית: גורל אפל” שמהווה אתחול מחדש שלא מתקשר לשלושת סרטי “שליחות קטלנית” האחרונים: “עלייתן של המכונות”, “התעוררות” ו”בראשית” ומהווה המשך ישיר לשני הסרטים הראשונים. 

הסרט מבוים על ידי טים מילר (“דדפול“) כאשר סיפור הסרט מבוסס על רעיון של מילר ויוצר הזיכיון ג’יימס קמרון בשיתוף עם דייוויד אליסון, כשהשניים האחרונים גם משמשים מפיקים. הסרט מופץ על ידי Paramount בארצות הברית ועל ידי 20th Fox Century בשאר העולם. בסרט, נטליה רייס מככבת בתור דני ראמוס, צעירה שניצודה על ידי מחסל אחרי שיום הדין לא קרה ב-1997. תוכלו לראות את הטריילר המלא שפורסם בקישור המצורף:

לפי הטריילר ניתן לראות את השלכותיה של שרה בעקבות החלטתה להשמיד את סייברין ב”שליחות קטלנית 2″ ובנוסף חייל מתנקש  “משופר” מהעתיד הנוסע אחורה בזמן כדי לחסל את דני. בשורה משמחת נוספת היא ש”גורל אפל” יחזיר את הזכיינית לשורשיה המדורגים ב-R ויש כאן הצצות לסצינות האקשן העקובות מדם. ארנולד שוורצנגר מגלם בתפקיד וריאציה T-800 ישן שהוצג בסרט הראשון ומצופה שבסרט זה יהיה לו תפקיד בעל נופך דרמטי מתמיד.

לאחר הצפייה בטריילר נוכל רק לקוות שהוא יתעלה על יתר החלקים ויתן הצדקה לפלאשבק של יום הדין. החיבור בין העבר להווה צריך להיבנות נכון ולתת תחושה משמעותית לצופה. סממנים שנראים לנו מרשימים בינתיים הם קטעי הסט-פעלולים והפעלולים שמעוצבים בקפידה, בתוספת תערובת שמעניק מילר של מחזה CGI חלקלק ואלימות תוססת.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה