“המאה” קיבלה טריילר לעונה השישית

“המאה” קיבלה טריילר לעונה 6 שהציג את קלארק וחבורתה מגיעים לכוכב חדש.

את “המאה” (The 100), שמבוססת על ספר בעל אותו שם של קאס מורגן, הכרנו לראשונה בשנת 2014. במהלך העונות האחרונות, הסדרה האפוקליפטית קפצה לה כמה שנים קדימה כדי לאפס את העלילה לקראת אויב חדש, וכנראה שהיא תשתמש בכפתור האיפוס שוב גם העונה ותמשיך כמה שנים אחרי סוף העונה החמישית. הפעם הראשונה בה הסדרה קפצה אל העתיד הייתה בסוף העונה הרביעית, כשכמעט כל כדור הארץ הפך לשממה גרעינית בעקבות פיצוץ. אחרי הקפיצה הזו והמאבק על פיסת האדמה היחידה שראויה לחיים בכדור הארץ החרב, יוצר הסדרה  ג’ייסון רוטנברג לא רצה להישאר בשממה הגרעינית זמן רב מדי, לכן הוא החריב סופית את כדור הארץ ושלח את השורדים האחרונים אל החלל במסע אחר עם מקום מחיה חדש. התוצאה היא קפיצת זמן מסיבית, בה החבורה נמצאת על חללית ללא מטרה, שבסופה הם מגיעים לעולם חדש פראי ולא מוכר.

למרבה צערם של קלארק (אלייזה טיילור), בלאמי (בוב מורלי) והאחרים, לכל מקום שהם הולכים הצרות עוקבות. כמו שהטריילר החדש מציג, העולם החדש והמופלא אליו החבורה הגיעה, הוא לא בדיוק הדף החלק והנקי שהם חשבו שהוא:

אפשר לראות בטריילר שיוצרי הסדרה בטוחים כל כך בתכניותיהם לעתיד, שהם אפילו מתייחסים לעונה 6 כהתחלה של הספר השני, כלומר חמשת העונות האחרונות היו חלק מסיפור גדול יותר, שהסתיים בהשמדתו של כדור הארץ. הספר החדש נפתח בכדור אחר שככל הנראה מלא בדברים מוזרים וחדשים שהחבורה תתמודד איתם, כמו “ליקוי חמה פסיכוטי” שגורם לכולם להיות רצחניים. מלבד זה הטריילר מציג עוד מגוון סכסוכים שיתגלו לאורך העונה, בעיקר התמודדותן של אוקטביה וקלארק  עם מעשיהן בעונות הקודמות.

העונה השישית של “המאה” תעלה לשידור ברשת ה-CW ב-30 באפריל 2019.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה