באטוומן חדשה לוהקה לתפקיד ב-CW

אחרי עזיבתה של רובי רוז, באטוומן של ה-CW מלוהקת מחדש

אחת ההפתעות הגדולות שהגיעו אלינו מה-CW, אחרי סיום הסדרה של החץ, הייתה עזיבתה של הכוכבת החדשה של השירות רובי רוז בתפקידה של באטוומן של ה-Arrowverse. אחרי עונה מצליחה בערוץ ו-2 קרוסאוברים מצליחים בכיכובה, בגלל סכסוכים מאחורי הקלעים, רוז החליטה לעזוב, וכעת נכנסת למגפיה השחורים כוכבת חדשה.

Javicia Leslie, כוכבת הסדרה God Friended Me והחידוש של "מקגיוור", תחליף את רוז בתפקיד בעונה השנייה. השחקנית הגיבה להכרזה על צירופה ליקום של ה-CW:

אני מאוד גאה להיות השחקנית השחורה הראשונה לגלם את התפקיד האייקוני של באטוומן בטלוויזיה, ובתור אישה ביסקסואלית, יש לי את הכבוד להצטרף לסדרה שוברת מוסכמות זו שהייתה פורצת דרכים עבור קהילתה ה-LGBTQ.

גראנט גוסטין, כוכב "הפלאש" והשחקן שרבים רואים בו המנהיג החדש של יקום ה-Arrowverse בירך את ליהוקה של השחקנית החדשה באינסטגרם.

יהיה מעניין לראות איך הסדרה תסביר את השינוי הדרסטי במראה השחקנית. האם ימשיכו להתייחס אליה בתור קייט או שמדובר בדמות חדשה לגמרי שנכנסת לתפקיד של באטוומן? אולי זה יוסבר כאפקט של איחוד המולטיוורס? נצטרך להמתין ולגלות.

בין אם תצליח להכנס לתפקיד בצורה מוצלחת או לא, אין ספק שהשינוי יביא לאפקט וזעזוע בסדרה וביקום של ה-CW, היות ולדמותה של רובי רוז היו קשרים מבוססים עם כל דמויות הסדרה ועם שאר הגיבורים של היקום, וכעת הדינמיקה הזו הולכת מאוד להשתנות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה